Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skuteczność, doświadczenie i kompetencje
~~Gosc niezalogowany
12 marca 2024r. o 10:26
~~Indygowy Dziewięćsił napisał(a): ta Pani ma nie zachęca mnie. Jest jakaś ciemna na twarzy (ma coś do ukrycia?)
dziś komórka można zmienić twarz wejdź na opcje upiększyć lub nadaj kolory itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
12 marca 2024r. o 10:33
"Moje ponad 30 letnie doświadczenie (...) - jest gwarancją sukcesu"

bajki to dzieciom na dobranoc....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Kolkwicja niezalogowany
12 marca 2024r. o 11:20
Podwyżki, gaz i pała. To program wyborczy KO i TD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Szczodrzeniec niezalogowany
12 marca 2024r. o 11:30
Ma Pani mój głos. Z pewnością nie zagłosuje już nigdy na Cezarego Przybylskiego, który sprzedał się PIS-owi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abdul z Irak niezalogowany
12 marca 2024r. o 11:51
Dlaczego Boleslawiec nie miec lepsze mieszkania dla cudzoziemiec, dlaczego nie miec tu meczet i tlumaczy, kobiety odkryte chodzic, alkoholicy rasisci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kiedyś szukający pracy i olany niezalogowany
12 marca 2024r. o 12:42
Komu Urząd Pracy znalazł poza interwencyjnymi jakąś pracę??? Wydawanie milionów na duperele, szkolenia i mydlenie oczu. Bajka z mchu i paproci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
12 marca 2024r. o 13:16
Mi ta Pani bardzo pomogła. Ma Pani mój głos. Trzymam kciuki i oby więcęj takich ludzi jak Pani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
12 marca 2024r. o 13:25
~~kiedyś szukający pracy i olany napisał(a): Komu Urząd Pracy znalazł poza interwencyjnymi jakąś pracę??? Wydawanie milionów na duperele, szkolenia i mydlenie oczu. Bajka z mchu i paproci.

Ja z UP dostałem dofinansowanie na maszyny ,otworzyłem prywatną działalność i dzisiaj mam emeryturę nigdy nie pobierałem Kuroniówki i żyję dobrze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.