Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skuteczność, doświadczenie i kompetencje
~~Oliwkowozielona Tawuła niezalogowany
12 marca 2024r. o 14:17
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~kiedyś szukający pracy i olany napisał(a): Komu Urząd Pracy znalazł poza interwencyjnymi jakąś pracę??? Wydawanie milionów na duperele, szkolenia i mydlenie oczu. Bajka z mchu i paproci.

Ja z UP dostałem dofinansowanie na maszyny ,otworzyłem prywatną działalność i dzisiaj mam emeryturę nigdy nie pobierałem Kuroniówki i żyję dobrze .


Czym sie chwalisz komunistyczny pasozycie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
12 marca 2024r. o 15:14
~~Oliwkowozielona Tawuła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~kiedyś szukający pracy i olany napisał(a): Komu Urząd Pracy znalazł poza interwencyjnymi jakąś pracę??? Wydawanie milionów na duperele, szkolenia i mydlenie oczu. Bajka z mchu i paproci.

Ja z UP dostałem dofinansowanie na maszyny ,otworzyłem prywatną działalność i dzisiaj mam emeryturę nigdy nie pobierałem Kuroniówki i żyję dobrze .

Czym sie chwalisz komunistyczny pasozycie?

Żebyś ty cwelu zdechł ja 45 lat płaciłem podatki na takich fiutów jak ty !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
12 marca 2024r. o 15:15
Ja ostatnio nie wierzę w te bajki i tak góra decyduje co .aby a co nie . Wiedzę jak Kaczor , Kryształy i Pinokio skończą w celi a Duda będzie miał klucz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Bylica niezalogowany
12 marca 2024r. o 16:56
Gardzę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MatkaBiedronia niezalogowany
12 marca 2024r. o 20:04
Będzie można kopnąć rolnika po ewntualnych zwycięstwie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dorota niezalogowany
12 marca 2024r. o 21:33
~~Oliwkowozielona Tawuła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~kiedyś szukający pracy i olany napisał(a): Komu Urząd Pracy znalazł poza interwencyjnymi jakąś pracę??? Wydawanie milionów na duperele, szkolenia i mydlenie oczu. Bajka z mchu i paproci.

Ja z UP dostałem dofinansowanie na maszyny ,otworzyłem prywatną działalność i dzisiaj mam emeryturę nigdy nie pobierałem Kuroniówki i żyję dobrze .

Czym sie chwalisz komunistyczny pasozycie?




~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Oliwkowozielona Tawuła napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~kiedyś szukający pracy i olany napisał(a): Komu Urząd Pracy znalazł poza interwencyjnymi jakąś pracę??? Wydawanie milionów na duperele, szkolenia i mydlenie oczu. Bajka z mchu i paproci.

Ja z UP dostałem dofinansowanie na maszyny ,otworzyłem prywatną działalność i dzisiaj mam emeryturę nigdy nie pobierałem Kuroniówki i żyję dobrze .

Czym sie chwalisz komunistyczny pasozycie?

Żebyś ty cwelu zdechł ja 45 lat płaciłem podatki na takich fiutów jak ty !




Niech nie zdycha , szkoda człowieka. Bez nerwów. Niech się nauczy historii i przekona się co nauka i cywilizacja zawdzięcza tym tzw. komunistom. Pan Jezus miał też poglądy religijne komunistyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Psianka niezalogowany
13 marca 2024r. o 7:01
Na wyborach oddam głos nieważny. Po wyborach parlamentarnych nic się dla mnie nie zmieniło, wciąż państwo mnie okrada, wciąż kościół rzymskokatolicki pasie się na publicznych pieniądzach. Szanowni kandydaci wszelakiej maści, na moim głosie żaden nie dopcha się do koryta! Wyp.er..lać nieroby!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Brodia niezalogowany
13 marca 2024r. o 9:52
~~Tabaczkowa Psianka napisał(a): Na wyborach oddam głos nieważny. Po wyborach parlamentarnych nic się dla mnie nie zmieniło, wciąż państwo mnie okrada, wciąż kościół rzymskokatolicki pasie się na publicznych pieniądzach. Szanowni kandydaci wszelakiej maści, na moim głosie żaden nie dopcha się do koryta! Wyp.er..lać nieroby!

Brawo, w punkt!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego