Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaczęła się kampania, pojawił się hejt. Brońmy się przed tym!
~~Koralowy Tulipanowiec niezalogowany
14 marca 2024r. o 16:10
~~Ciemnogranatowy Sadziec napisał(a): a ja tam jestem za politycznym hejtem...;D
czymkolwiek on jest...
i jestem w stanie to uzasadnić dlaczego tak uważam ...(każdemu zalogowanemu ...tyldom nie...;D )


Hejt w komentarzach był zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Sadziec niezalogowany
14 marca 2024r. o 16:21
wiem...
wystarczy pamiętać pewne tematy i w miarę się orientować o czasie kiedy był najbardziej jaskrawy...
a wtedy może się okazać że i redaktorzy a nawet sam główny admin nie uchronił się od pewnych wpadek których dzisiaj by się zapewne powstydził...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Bakopa niezalogowany
14 marca 2024r. o 17:06
~~Ciemnogranatowy Sadziec napisał(a): tyle możesz ...pojęczeć ,pofantazjować...tyle możesz a na więcej cię nie stać...;D

To ty tutaj jęczysz jak nikt inny , co drugi post jest twoj, jak to cie skrzywdzono .

Robiłes (i dalej robisz) za forumowego chama, wiec słusznie dostałes klapsa od redaktorow, pogodz sie z tym i przestan marudzic jak pieciolatek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Sadziec niezalogowany
14 marca 2024r. o 17:17
ot i jest fantasta...;D
piszesz ''co drugi''?...a nie każdy?
gdzie ja piszę że ktoś mnie skrzywdził?...myślę że ty bardziej jesteś skrzywdzony przez los niż ja przez admina...;D
jeśli znajdziesz tu równie chamski wpis jak posty tego którego wcześniej wymieniłem przyznam ci rację ...
wiesz o kim piszę ...wiesz i ja domyślam się kto teraz pisze....;D
ten ''styl'' to jak odcisk palca...HAHAHAHAHA

ciekawe za co dostał ''klapsa '' niejaki Jurek bo był czas co i on ''marudził jak pięciolatek''....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza