Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaczęła się kampania, pojawił się hejt. Brońmy się przed tym!
~~Ciemnogranatowy Sadziec niezalogowany
13 marca 2024r. o 20:57
tyle możesz ...pojęczeć ,pofantazjować...tyle możesz a na więcej cię nie stać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Rozchodnik niezalogowany
14 marca 2024r. o 4:55
Panie redaktorze. To co Pan napisał to zwykła hipokryzja. "Puszczacie" tak okropne wpisy hejterów w okresie przedwyborczym a teraz ze względu na to,że konkurencja wytknęła Wam udział w finansowaniu kampanii w pieniędzy publicznych stracie się być "czyści jak łza". Wszystkie moje wpisy modę podpisać imieniem i nazwiskiem. Biorę odpowiedzialność za każde słowo, które napisałem. Stanęliście po jednej stronie muru politycznego w Bolesławcu i proszę się nie dziwić, że ludzie to wyniuchali. Komentowanie wydarzeń to przywilej, który podbija Wam oglądalność i wycenę finansową portalu na rynku. Po tym co Pan napisał nie mam zamiaru uczestniczyć w tej ustawce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwo z Mentzenem niezalogowany
14 marca 2024r. o 5:22
SN II KK 110/09:
"W zakresie spraw publicznych, cytujący cudzą wypowiedź zwolniony jest z odpowiedzialności karnej za zniesławienie."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Puszkinia niezalogowany
14 marca 2024r. o 9:28
Pan Piotr Roman zdefraudował publiczne pieniądze .
Dodatkowo uzyskał korzyść
osobistą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inna niezalogowany
14 marca 2024r. o 9:31
Wielu ludzi wartościowych -pracujących na rzecz miasta, gminy i powiatu nie zdecydowało się start w wyborach właśnie z powodu hejtu i niemożliwości udowodnienie, że nie są "wielbłądami". Do każdego można dopiąć łatkę, każdego można obsmarować. Nie na konstruktywnej dyskusji i oceny.
Może to taka moda - a modę pprzecież można zmienić tylko trzeba chcieć.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Sadziec niezalogowany
14 marca 2024r. o 9:38
nie zgadzam się z takim postawieniem sprawy...
jeśli ktoś faktycznie coś robił czy to dla miasta czy dla obywateli nie musiałby się obawiać tzw. hejtu...
obecnie na ten ''hejt'' najbardziej ''wrażliwi'' robią się ci co mają sporo brudu za pazurkami i poprzez zastraszanie tworzą sobie ''parasol ochronny'' bo liczą na to że ludzie ''wymiękną''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Aralia niezalogowany
14 marca 2024r. o 9:41
~~Sinoniebieski Rozchodnik napisał(a): Panie redaktorze. To co Pan napisał to zwykła hipokryzja. "Puszczacie" tak okropne wpisy hejterów w okresie przedwyborczym a teraz ze względu na to,że konkurencja wytknęła Wam udział w finansowaniu kampanii w pieniędzy publicznych stracie się być "czyści jak łza". Wszystkie moje wpisy modę podpisać imieniem i nazwiskiem. Biorę odpowiedzialność za każde słowo, które napisałem. Stanęliście po jednej stronie muru politycznego w Bolesławcu i proszę się nie dziwić, że ludzie to wyniuchali. Komentowanie wydarzeń to przywilej, który podbija Wam oglądalność i wycenę finansową portalu na rynku. Po tym co Pan napisał nie mam zamiaru uczestniczyć w tej ustawce.

W punkt 100 / 100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Porzeczka niezalogowany
14 marca 2024r. o 9:49
~~Ciemnofioletowa Aralia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sinoniebieski Rozchodnik napisał(a): Panie redaktorze. To co Pan napisał to zwykła hipokryzja. "Puszczacie" tak okropne wpisy hejterów w okresie przedwyborczym a teraz ze względu na to,że konkurencja wytknęła Wam udział w finansowaniu kampanii w pieniędzy publicznych stracie się być "czyści jak łza". Wszystkie moje wpisy modę podpisać imieniem i nazwiskiem. Biorę odpowiedzialność za każde słowo, które napisałem. Stanęliście po jednej stronie muru politycznego w Bolesławcu i proszę się nie dziwić, że ludzie to wyniuchali. Komentowanie wydarzeń to przywilej, który podbija Wam oglądalność i wycenę finansową portalu na rynku. Po tym co Pan napisał nie mam zamiaru uczestniczyć w tej ustawce.

W punkt 100 / 100

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.