Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaczęła się kampania, pojawił się hejt. Brońmy się przed tym!
~~Brązoworuda Porzeczka niezalogowany
14 marca 2024r. o 9:51
~~Sinoniebieski Rozchodnik napisał(a): Panie redaktorze. To co Pan napisał to zwykła hipokryzja. "Puszczacie" tak okropne wpisy hejterów w okresie przedwyborczym a teraz ze względu na to,że konkurencja wytknęła Wam udział w finansowaniu kampanii w pieniędzy publicznych stracie się być "czyści jak łza". Wszystkie moje wpisy modę podpisać imieniem i nazwiskiem. Biorę odpowiedzialność za każde słowo, które napisałem. Stanęliście po jednej stronie muru politycznego w Bolesławcu i proszę się nie dziwić, że ludzie to wyniuchali. Komentowanie wydarzeń to przywilej, który podbija Wam oglądalność i wycenę finansową portalu na rynku. Po tym co Pan napisał nie mam zamiaru uczestniczyć w tej ustawce.

Zgadzam się i z tym tekstem zdecydowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Rumianek niezalogowany
14 marca 2024r. o 9:54
Właściciele boleć info powinni wyłączyć możliwość komentowania wszystkich swoich publikacji. Informacji nie okraszać komentarzami. Przekaz byłby przejrzysty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Sadziec niezalogowany
14 marca 2024r. o 10:29
pamiętam jak jeden z dziennikarzy portalu startował na radnego czy do jakiejś rady i jak wtedy się ''jarano'' ze hejt itd.

później dziennikarz zniknął a jakaś sprawa oparła się nawet o sąd...
ale kto by tam dzisiaj zwracał uwagę na takie ...''szczegóły'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Kleome niezalogowany
14 marca 2024r. o 11:19
Czemu redaktorzyo usunąłeś mój wpis, przecież nie był obraźliwy i nie hejtował nikogo? To była tylko prawda ale jak widać redaktorka prawda zabolała i czyści niewygodne mu fakty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nooo niezalogowany
14 marca 2024r. o 12:58
Szkoda ze pan Marcin nie kandyduje miałby bardzo dużo głosów. Na takiego przystojniaka zapewne nie jedna zawiesi oko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Głóg niezalogowany
14 marca 2024r. o 13:03
~~Sinoniebieski Rozchodnik napisał(a): Panie redaktorze. To co Pan napisał to zwykła hipokryzja. "Puszczacie" tak okropne wpisy hejterów w okresie przedwyborczym a teraz ze względu na to,że konkurencja wytknęła Wam udział w finansowaniu kampanii w pieniędzy publicznych stracie się być "czyści jak łza". Wszystkie moje wpisy modę podpisać imieniem i nazwiskiem. Biorę odpowiedzialność za każde słowo, które napisałem. Stanęliście po jednej stronie muru politycznego w Bolesławcu i proszę się nie dziwić, że ludzie to wyniuchali. Komentowanie wydarzeń to przywilej, który podbija Wam oglądalność i wycenę finansową portalu na rynku. Po tym co Pan napisał nie mam zamiaru uczestniczyć w tej ustawce.



W punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Maciejka niezalogowany
14 marca 2024r. o 14:54
Tutaj chodzi raczej o vetamto wspierające Relicha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Sadziec niezalogowany
14 marca 2024r. o 15:12
a ja tam jestem za politycznym hejtem...;D
czymkolwiek on jest...
i jestem w stanie to uzasadnić dlaczego tak uważam ...(każdemu zalogowanemu ...tyldom nie...;D )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza