Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hejter groził prezydentowi Piotrowi Romanowi i obrażał innych w BOK-MCC
~~Zielonkawa Celozja niezalogowany
16 marca 2024r. o 11:49
niektórym to najlepiej pasuje zamordyzm
i ustawianie obywateli ,żenua
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Kokornak niezalogowany
16 marca 2024r. o 12:27
Ten człowiek użył gróźb karalnych. Zakłócił porządek będąc pod wpływem. Czy wymiar sprawiedliwości musi czekać, aż wariat wyskoczy na kogoś z nożem? Przydałaby się przynajmniej grzywna i zakaz zbliżania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Mieczyk niezalogowany
16 marca 2024r. o 13:31
~~Pszeniczny Kokornak napisał(a): Ten człowiek użył gróźb karalnych. Zakłócił porządek będąc pod wpływem. Czy wymiar sprawiedliwości musi czekać, aż wariat wyskoczy na kogoś z nożem? Przydałaby się przynajmniej grzywna i zakaz zbliżania.


Zbadałeś go ze tak PISzesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Lędźwian niezalogowany
16 marca 2024r. o 15:32
ja teraz też jestem w szoku...;D
kiedyś sami nie potrafiliście zrobić porządku na forum z pewnym typem który mnie w niewybrednych słowach wielokrotnie obrażał przy waszej bierności...;D
widząc jak jest bezkarny poszedł dalej kierując swoje chamstwo w stronę nawet bolecnautek...
z tym też nic nie zrobiliście...
czym jest hejt sami do końca nie wiecie więc idziecie ''na rympał''...;D
dać tu przykład jak jesteście bezsilni?...;D jak ''laskę'' na to kładziecie ?
wstrzymać post ''nawet kilka godzin '' jakiś tam ''mordor'' może robić bez problemu a post chamski a nawet wulgarny jest tu chyba do chwili obecnej...poszukać? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Lędźwian niezalogowany
16 marca 2024r. o 16:07
jest...sprawdziłem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Kosodrzewina niezalogowany
17 marca 2024r. o 15:39
Do ziomka redaktora ,
grubo się nasmarowałeś
wazeliną , oj grubo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Kosodrzewina niezalogowany
17 marca 2024r. o 17:23

~~Zielonkawa Celozja niezalogowany
wczoraj o 11:49

niektórym to najlepiej pasuje zamordyzm
i ustawianie obywateli ,żenua „

Szczególnie panu ziomkowi Redaktorowi
tego portalu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.