Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Słabo znam kontrkandydatów
~~Żółta Kosodrzewina niezalogowany
18 marca 2024r. o 17:35
Te bzdety, które wypisujecie nie nadają się nawet do komentowania. To Piotr Roman od samego początku swojego urzędowania jako Prezydent Bolesławca zdobył pieniądze z środków europejskich na inwestycje w naszym mieście . Proszę bardzo kiedy budżet miasta w 1998 roku wynosił około 43 mil, to dzisiaj jest ponad 325 mil. Te pieniądze same nie przyszły.
A inwestycje widać gołym okiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Kosodrzewina niezalogowany
18 marca 2024r. o 17:36
no właśnie czy nikt z piszących tego nie wie czy nie chce widzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Bukszpan niezalogowany
18 marca 2024r. o 18:15
~~Żółta Kosodrzewina napisał(a): Te bzdety, które wypisujecie nie nadają się nawet do komentowania. To Piotr Roman od samego początku swojego urzędowania jako Prezydent Bolesławca zdobył pieniądze z środków europejskich na inwestycje w naszym mieście . Proszę bardzo kiedy budżet miasta w 1998 roku wynosił około 43 mil, to dzisiaj jest ponad 325 mil. Te pieniądze same nie przyszły.
A inwestycje widać gołym okiem.


a inne samorzady zostały głeboko z tyłu??? Bolesławiec to wyspa z cudownym królem buhahaha
moćno naciagane te słowa;)
kiedyś też zarabiałem 800 zł a teraz 6 tys -to ma być porównanie jakości???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Winobluszcz niezalogowany
18 marca 2024r. o 19:02
Panie Prezydencie szkoda ze Pan zawiódł się na ludziach którzy odeszli z bezpartynych. do innych opcji polit. Zostawili Pana w najgorszym.momencie przyjaciół nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
18 marca 2024r. o 19:04
Przez prawie 60 lat przekonałem się, że ludzie (jako całość) raczej się nie zmieniają. Zmieniają się okoliczności. Mam cichą nadzieję, tych jest tak wiele, że zmieniły trochę obraz rzeczywistości. I zmienią czynności przy urnie wyborczej. I nikt mnie nie przekona, że osoba siedząca tyle lat przy korycie zna nasze bolączki. Zna tylko sposoby by nas oszukiwać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
18 marca 2024r. o 19:12
3 droga prędzej czy później upadnie bo przeszli tam bezpartyjni napewno negatywnie wpływa to na prestiż partii szczególnie jeśli ma się powrotnie w swoje szeregi panią co przechodzi z partii do partii i znana z wulgarnych słów popierajaca LGBT i to ma być " wizerunek" partii z której kandyduje. Mam wstręt do 3 Drogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Lepnica niezalogowany
18 marca 2024r. o 19:40
~~Bolecnauta napisał(a): 3 droga prędzej czy później upadnie bo przeszli tam bezpartyjni napewno negatywnie wpływa to na prestiż partii szczególnie jeśli ma się powrotnie w swoje szeregi panią co przechodzi z partii do partii i znana z wulgarnych słów popierajaca LGBT i to ma być " wizerunek" partii z której kandyduje. Mam wstręt do 3 Drogi


Nie 3 droga tylko 3 wojna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Tawuła niezalogowany
18 marca 2024r. o 19:42
Dlaczego Ratusz nie informował mieszkańców miasta o próbach tworzenia wysypiska śmieci w dolinie Bobru w okolicach Rakowic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie