Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autostrada A4 do przejścia w Jędrzychowicach zakorkowana
~~Bladoczerwona Szachownica niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 10:55
W sedno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marco niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 11:12
Zamiast jeździć co tydzień lepiej zostać w DE a rodzinę z polski ściągnąć będą meli lepszą przyszłość.Ja tak zrobilem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojciech niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 11:55
Pracując w Niemczech i wydawanie pieniędzy w Niemczech stajesz się takim samym biedakiem jak byś pracował w Polsce.,z tą różnicą że jesteś u siebie,bo nigdy nie będziesz miał tyle co Niemiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gg niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 12:14
~~Marco napisał(a): Zamiast jeździć co tydzień lepiej zostać w DE a rodzinę z polski ściągnąć będą meli lepszą przyszłość.Ja tak zrobilem.

Panie, coś pan?! Mus jest jechać, choćby przyszło w korku stać. Znam tu takich, którzy dłużej jadą niż przy stole z rodziną siedzą ale jeżdżą, bo " nie wyobrażam sobie inaczej ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitna Hortensja niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 13:13
~~Wojciech napisał(a): Pracując w Niemczech i wydawanie pieniędzy w Niemczech stajesz się takim samym biedakiem jak byś pracował w Polsce.,z tą różnicą że jesteś u siebie,bo nigdy nie będziesz miał tyle co Niemiec

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkający w niemczech niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 13:28
~~Kasztanowordzawy Motylek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Pięciornik napisał(a): LUDU PRACUJACY DO ROBOTY DO PANA NIEMCA

Wprowadzić w Polsce EURO i nikt tam nie pojedzie, bo jak przywiezie euro to wymieni sobie na euro.

Jak wprowadzą euro to się dopiero zacznie bieda. Mam znajomych z wielu europejskich krajów gdzie wprowadzono euro i wszyscy mówią to samo : katastrofa i bieda!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 13:38
Można zawsze przejechać granice w Radomierzycach 20km od zgorzelca zero kontroli zero korków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łukasz niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 15:12
Ja jeżdżę co tydzień spłaciłem kredyt mieszkaniowy gdzie w Polsce płacił bym jeszcze 8 lat , kupiłem dobre auto i jeszcze zostało na koncie , a pracuję ,2,5 roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza