Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tauron nie dostarcza prądu, ale pobiera opłaty. Właściciele garaży oburzeni [WIDEO]
~~Płowoszara Aukuba niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 19:34
~~Mykoła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewka napisał(a): Jestem zniesmaczona tym co czytam. Artykuł totalnie mija się z prawdą. Dlaczego bije taki brak profesjonalizmu. Dziennikarstwo na poziomie "pierdoły z podwórka". Ludki myślą że wrobią w drogą inwestycję firmę która nie jest właścicielem tej instalacji. Żenada. Proponuję dobrze zapoznać się z tematem nie nakręcać i szukać na siłę sensacji byle coś napisać.


Dlaczego nie jest właścicielem instalacji? Jeżeli masz garaże ułożone szeregowo a główna skrzynka jest na ścianie po drugiej stronie szeregu garaży to kto ma poprowadzić instalację przez garaże innych właścicieli jak nie dostawca prądu?
Garaże nie mają zarządcy nieruchomości który ma zorganizować remont instalacji a właściciel nie ma mocy zmusić innych właścicieli do wpuszczenia i zapłacenia za nową instalację. Jeżeli Tauron gwarantuje dostawę prądu i bierze kasę ZA PRZESYŁ do nieruchomości to nie może się zasłaniać "nie jego instalacją". Jeżeli nie chce się zająć instalacją to niech zrezygnuje z dostawy prądu z racji braku możliwości jego dostawy a nie nalicza sobie opłaty i ma gdzieś że prąd nie dochodzi.


Prawda. A wystarczy by podjechali i powiedzieli, że to zrobią. Nawet za opłatą. Złożymy się. A tu nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 kwietnia 2024r. o 21:14
Redachtory postąpiły w myśl zasady - nie znamy sprawy do końca - więc nasmarujemy artykuł.
Byle tylko być "numerem jeden" w powiecie

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Przebiśnieg niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 0:15
Tauron to ziodzeje cwaniaki nieroby i pijaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kola niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 8:45
Tauron to by chciał tylko kasować a nie naprawiać.... Cwaniaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza