Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kotylion na rocznicę Konstytucji
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 11:04
Fajny konkurs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Antek niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 13:54
Szanowny Bok-u! Kotyliony noszą konie, a ludzie także w Polsce noszą kokardy- kokardy narodowe. Nasza kokarda jest koloru w środku biały na zewnątrz czerwony. Myślę, że mineło juz bardzo dużo lat aby poznać te wszystkie zawiłości naszych symboli narodowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza