Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie już płatnego, etatowego członka zarządu w powiecie?
~~Śnieżnobiały Ciemiernik niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 18:34
~~Ametystowy Winnik napisał(a): Pułkownika trzeba zostawić na etacie i chłopa ratowwć , 210 tyś zł rocznie drogą nie chodzi .

320 tys.przylulał.za co co on tam takiego robił oprócz tego że mącił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Różanecznik niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 20:56
~~Bla labka napisał(a): Ciekaw jestem na ile Romanowi pomogło wygrać niewiele ponad 100 głosów poparcie trzeciej drogi, a na ile zaszkodziło trzeciej drodze to poparcie PSLu
dobrze wiemy przez kogo ludowcy stracili zaufanie społeczne no i po ciągnęli za soba 3 droge. Jeszcze takiej hipokryzji w żadnej opcji nie spotkałem. Wstydzcie się panowie z porozumienia ludow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Ciemiernik niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 10:01
Tyle ile ludowcy ziemi wykupili to oni tylko wiedzą ale wychodzi to na jaw i tego im nikt nie zabierze teraz na działki budowlane sprzedają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Barwinek niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 13:12
Warto przejrzeć jego oświadczenia majątkowe. Facet wstydu nie miał dojąc, bez skrupułów powiatowy budżet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Ciemiernik niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 19:08
~~Brunatnożółty Barwinek napisał(a): Warto przejrzeć jego oświadczenia majątkowe. Facet wstydu nie miał dojąc, bez skrupułów powiatowy budżet.

Nim kieruje i za sznurki pociąga jego baba chciwa na pieniądze tak mówią ich znajomi.Tyle kasy co płaci za nic
Etat wymyślony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maly niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 20:35
~~Śnieżnobiały Ciemiernik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ametystowy Winnik napisał(a): Pułkownika trzeba zostawić na etacie i chłopa ratowwć , 210 tyś zł rocznie drogą nie chodzi .

320 tys.przylulał.za co co on tam takiego robił oprócz tego że mącił.

A znasz może nr tel do jego córki Agnieszki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Grujecznik niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 21:43
Ciekawe jak się podzielą stołkami, pewnie to samo będzie z "władzą" , tylko wokoło się poustawiają wszyscy, bo najważniejszy jest człowiek (swój z ugrupowania) :)) A kto miał najwięcej głosów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Pysznogłówka niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 22:20
Przez tyle lat doił budżet z kasy i nikt nie chciał tego ukrócić, bo były układziki partyjne. Ja poprę ciebie, , a Ty mi mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.