Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Takiej szkoły nie znajdziecie
~~Posiwiały Mak niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 22:19
~~Kobaltowy Powojnik napisał(a): szkoda że w B-cu nie ma takich szkół... w mieście oferta jest dramatyczna.... dzieciaki idą bo idą ale potem problemy z pracą i dalszą edukacją


Jest ILO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaś niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 16:52
Z tego co wiem, poziom nauczania jest niski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Katarzyna Zemietro Magryn niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 18:17
Najlepsza szkoła w całej Polsce.Nauczyla mnie życia!Pozdrawiam całe grono pedagogiczne(1994-1998),dziękuję za zdobytą wiedzę i polecam tą szkolę każdemu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie