Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiosna kosiarzy i ich umysłów
~~Ciemnokasztanowy Tamaryszek niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 7:26
Najgorsze jest to że ci ekoterroryści coraz większy wpływ mają na nasze życie. A my się im poddajemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boleslaw niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 7:48
Na Kilińskiego Starzynskiego bardzo dobrze kosza tylko obrzeża ale może ktoś tu ma więcej rozumu , dmuchawy jednak są a to słabo w innych miastach zabronione śmierdzi i hałas. Czasem trzeba ale bez przesady tu za czesto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Bluszcz niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 8:41
Niekoszenie trawy powoduje powstawanie kęp i taki trawnik po kilku sezonach do niczego się nie nadaje i trzeba zrywać spychem. nawet rolnik wie że żeby utrzymać ziemię w dobrej kulturze musi przynajmniej 2 razy w roku skosić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Bergenia niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 9:06
~~Złotawy Bluszcz napisał(a): Niekoszenie trawy powoduje powstawanie kęp i taki trawnik po kilku sezonach do niczego się nie nadaje i trzeba zrywać spychem. nawet rolnik wie że żeby utrzymać ziemię w dobrej kulturze musi przynajmniej 2 razy w roku skosić.

Ale nie musisz 1 koszenia robić za wcześnie.
Ja 1 raz kosiłem ogród dwa dni temu, a i tak wysoką trawę zostawiłem. Ale widzę po sąsiednich ogródkach na osiedlu, że też się inni wstrzymali od koszenia. I dobrze, trawa musi mieć wilgoć. Dopiero jutro będę wyrtykulatorem jechał po ogrodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Wiesiołek niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 10:03
~~Lawendowy Rabarbar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pds napisał(a): Nie pamietam kiedy ostatni raz czytałem tak bzdurny artykuł.


To zaglądaj tutaj częściej.

Hehehe, dobre:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Werbena niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 12:36
~~Bladozielony Mamutowiec napisał(a): Masakra kto to napisał... Raczej brak umysł dla tej osoby ... To jest dla bezpieczeństwa

Żeby cie trawa nie dopadła? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Werbena niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 12:36
~~Żółtoszary Jastrzębiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowy Dziurawiec napisał(a): Po dbać o przyrodę kosić to przewodnie hasło, wykosili nawet wyborców i zawarli koalicje z pisowskimi kolezkamib


Zastanawiałem się kiedy pojawi się pierwszy de#il z PiSem. I jest :))) Idź do lekarza. Obsesje się leczy.

A lex szyszko cos Ci mówi? Czy to tez wina tuska? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ekolog niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 12:37
Ratować dżdżownice i mniszka kurdybanka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego