Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy pośrednicy rejestrujący auta utrudniają korzystanie z Wydziału Komunikacji zwykłym mieszkańcom?
~~ww niezalogowany
29 maja 2024r. o 13:48
pracujące tam osoby to żony dziewczyny i znajomi, bedą trzymac sie razem nie ma tam przypadkowych osób nie łódz sie ze ktos cos z tym zrobi Bc jest zapierdziałym małym miastem gdzie rzadza sie układy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SEBA niezalogowany
29 maja 2024r. o 13:58
Popieram rejestrację pośredników wszystko załatwią od a do z bez marudzenie i wracania bo jakieś dokumenty ciągle czegoś brakuje zwykły człowiek nie załatwi tego wszystkiego chyba ze werznie 3 dni wolnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tymek niezalogowany
29 maja 2024r. o 16:15
No cóż jak wejdzie to rejestruje parę aut na raz wie reszta stoi i czeka . Oczywiście że wszyscy się tam znają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Perukowiec niezalogowany
29 maja 2024r. o 17:38
~~Koleś napisał(a): Przecież ta jedna babeczka to żona jednego z tych gości. Poza tym 250zl i masz temat z bani, nie masz tłumacza i nie jeździsz po mieście w godzinach szczytu, a koleś przywozi ci wszystko pod dom i co najlepsze to jest legalne.

Nie każdy wozi auta zza granicy. Moe la
~~Niebieskozielona Acidantera napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Myszaty Perukowiec napisał(a): Powinny być numerki. Pobierasz jeden, rejestrujesz jedno auto, a jak chcesz zarejestrować kolejne, to po zerejestrowaniu pierwszego bierzesz kolejny numerek i od nowa w kolejkę. Zobaczymy, czy wtedy pośrednikowi stanie się opłaci. Kalkulacja prosta, 250 PLN za auto, rejestrując 10 ma 2500 PLN. To czysta patologia. Ktoś zarabia 2500 lekką ręką, a normalny podatnik traci cały dzień pracy, Proponuje wrzucić temat na tvn24 i zobaczymy, czy lokalne władze nadal będą przymykać oko na szybki biznes pośredników od rejestracji.Ale kto Ci zabrania korzystać z jego usług? Jaki podatnik! Co ty nakręcasz. Typowe januszowanie, też możesz być takim pośrednikiem ale wolisz płakać w Internecie. Za każdym razem korzystam z ulali tych ludzi bo cenię sobie czas


Pośrednik się wkurzył?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Lędźwian niezalogowany
29 maja 2024r. o 18:40
~~Myszaty Perukowiec napisał(a): Powinny być numerki. Pobierasz jeden, rejestrujesz jedno auto, a jak chcesz zarejestrować kolejne, to po zerejestrowaniu pierwszego bierzesz kolejny numerek i od nowa w kolejkę. Zobaczymy, czy wtedy pośrednikowi stanie się opłaci. Kalkulacja prosta, 250 PLN za auto, rejestrując 10 ma 2500 PLN. To czysta patologia. Ktoś zarabia 2500 lekką ręką, a normalny podatnik traci cały dzień pracy, Proponuje wrzucić temat na tvn24 i zobaczymy, czy lokalne władze nadal będą przymykać oko na szybki biznes pośredników od rejestracji.

Typowa Polska cebula. Zaglądać komuś w portfel i utrudniać życie. Tak idź jeszcze do Sprawy dla reporterów taki twój poziom widzę.
Gdy ktoś u dentysty ma do wyleczenia 3 zęby to z każdym jednym musi stać w kolejce czy siada i leczy wszystkie? A gdyby ktoś przyszedł i był 25 w kolejce to co? Zacznijcie myśleć samodzielnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Wielosił niezalogowany
29 maja 2024r. o 19:58
~~Szmaragdowy Lędźwian napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Myszaty Perukowiec napisał(a): Powinny być numerki. Pobierasz jeden, rejestrujesz jedno auto, a jak chcesz zarejestrować kolejne, to po zerejestrowaniu pierwszego bierzesz kolejny numerek i od nowa w kolejkę. Zobaczymy, czy wtedy pośrednikowi stanie się opłaci. Kalkulacja prosta, 250 PLN za auto, rejestrując 10 ma 2500 PLN. To czysta patologia. Ktoś zarabia 2500 lekką ręką, a normalny podatnik traci cały dzień pracy, Proponuje wrzucić temat na tvn24 i zobaczymy, czy lokalne władze nadal będą przymykać oko na szybki biznes pośredników od rejestracji.

Typowa Polska cebula. Zaglądać komuś w portfel i utrudniać życie. Tak idź jeszcze do Sprawy dla reporterów taki twój poziom widzę.
Gdy ktoś u dentysty ma do wyleczenia 3 zęby to z każdym jednym musi stać w kolejce czy siada i leczy wszystkie? A gdyby ktoś przyszedł i był 25 w kolejce to co? Zacznijcie myśleć samodzielnie.


Mój dentysta wpisuje mnie na określona godzinę i jeżeli pacjent przede mną ma 3 zęby to przewiduje na niego 1,5 godziny.
Ale was głąby rozplanowanie czasu i przydzielenie numerków przerasta.
To urząd jest dla obywatela czy obywatel dla urzędu.
Z naszych pieniedzy żyjecie darmozjady i jeszcze łaskę będziecie robić i jakieś interesy z pośrednikami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marcin niezalogowany
29 maja 2024r. o 20:05
Zglosic posrednikow do US i sie problem rozwiaze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klient niezalogowany
29 maja 2024r. o 20:32
~~SEBA napisał(a): Popieram rejestrację pośredników wszystko załatwią od a do z bez marudzenie i wracania bo jakieś dokumenty ciągle czegoś brakuje zwykły człowiek nie załatwi tego wszystkiego chyba ze werznie 3 dni wolnego
ile za to biorą? - proszę cennik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza