Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szukasz nowoczesnego domu w otoczeniu przyrody?
~~Błękitnawy Driakiew niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 9:11
„ Jak informuje money.pl Komisja Europejska, łącznie zidentyfikowano 11 krajów członkowskich z deficytem budżetowym przekraczającym dozwolone 3 proc. ich PKB. W tej grupie znalazła się także Polska z 5,1-proc. deficytem za 2023 rok. Objęcie nas procedurą nadmiernego deficytu ostatni raz odbyło się w 2009 r., gdy w dobie globalnego kryzysu finansowego rząd zaraportował 3,9-proc. deficyt. Procedurę zdjęto z nas dopiero sześć lat później.”


Tusk załatwił kasę w Unii .
Do oddania .
Minęło
tylko 10 dni od wyborów i
Unia dala . .. . . w ryja .
Za chwilę , ( w tym
roku) , deweloper będzie błagał
żeby je kupić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Driakiew niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 9:27
Polityka.pl


Seria upadłości firm
deweloperskich
14 LIPCA 2010
7 MINUT CZYTANIA

Dom przy Bartoka w Warszawie. Miał być wizytówką Edbudu. Nie wyszło...
Tadeusz Późniak / Polityka

Wzbiera fala bankructw deweloperów,
tym razem wyższa od poprzednich. Przepadają
pieniądze klientów, którym polskie prawo nie zapewnia ochrony.
Klienci wieszają psy na deweloperach, piszą o takich firmach per oszuści, złodzieje, ale rzadko składają wnioski o ich upadłość. Skrzywdziliby samych siebie. Bankructwo dewelopera
to dla jego klientów katastrofa. Mieszkania w budowie i te gotowe, ale niesprzedane notarialnie, wchodzą wtedy w skład masy upadłości.
Syndyk pokrywa z niej koszty postępowania upadłościowego, płaci wynagrodzenia pracownikom bankruta, zobowiązania wobec fiskusa, ZUS, banków.
Dla pozostałych wierzycieli zostaje zwykle niewiele.
Klienci
odzyskują w najlepszym razie część wpłaconych pieniędzy. ”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Ciemiernik niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 9:56
patodeweloperka kolejny raz marnuje się krajobraz wiosek koło miasta ...... powinien być zakaz stawiania takich kurników ............ koło ronda w Łaziskach budują domy tam chyba lepsze będą chociaż z daleka widać ze ta budowa szybko idzie .... ale znowu obblisko więc też słabe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Ciemiernik niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 9:57
W Kruszynie 3 bliźniaki zaczęta budowa kilka lat i co???????????????? nie kończą a też miało być osiedle pod świerkami???????????????????? budynki zalewane przez wody opadowe stały w wodzie nie raz nie dwa, kilka lat bez dachu, nie wspomne o tym że ściany po wichurach się przewracały .............. taka jakość deweloperów okolicznych ............. teraz ktoś to może dokończy i co za milion pójdzie??????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Jaskier niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 11:31
Najważniejsze, że przy okazji takiej inwestycji wybuduje ,,willę'' dla siebie albo córeczki. Nie dajcie się naciągać na te hasła,, z najlepszych materiałów i należytą dokładnością''. On straty sobie odpisze , albo odrobi kombinując. A jeśli już to zwracajcie uwagę - co obejmuje i na jak długo dana jest gwarancja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 5:39
dom w Borach Dolnośląskich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje