Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dolny Śląsk rowerem
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Referendum w Nowogrodźcu już w najbliższą niedzielę. Na Bolec.Info prezentujemy wzór karty do głosowania
~~Wykształcony niezalogowany
9 czerwca 2025r. o 19:25
Pis to zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym. Sfauszowaliście wybory ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Kolczurka niezalogowany
9 czerwca 2025r. o 19:57
Z powodu frekwencji bedzie klasycznym nie wypalem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tak że ten niezalogowany
9 czerwca 2025r. o 20:29
Kto nie uważa, że należy odwołać radę powinien zbojkotować to przedstawienie. Referendum wygrywa się przez frekwencję. Głosowanie przeciwko nie ma sensu bo tych za odwołaniem będzie więcej. Nie chcesz odwoływać rady nie idź na referendum. Chcesz odwołać radę daj na mszę za burmistrzową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miejscowy niezalogowany
9 czerwca 2025r. o 21:20
Nowogrodziec do dzieła!!!
Stop radzie która blokuje rozwój gminy !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowa Inkarwilla niezalogowany
9 czerwca 2025r. o 21:41
~~Miejscowy napisał(a): Nowogrodziec do dzieła!!!
Stop radzie która blokuje rozwój gminy !!!

Spokojnie JĄ też się odwoła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oszukany wyborca niezalogowany
9 czerwca 2025r. o 21:47
~~Mahoniowa Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miejscowy napisał(a): Nowogrodziec do dzieła!!!
Stop radzie która blokuje rozwój gminy !!!

Spokojnie JĄ też się odwoła

Pierwsze to JĄ trzeba jak najszybciej odwołać , myślę ,że na piątkowej sesji nie otrzyma od rady absolutorium ,!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
9 czerwca 2025r. o 22:05
~~Miejscowy napisał(a): Nowogrodziec do dzieła!!!
Stop radzie która blokuje rozwój gminy !!!

Poproście Sutenera Nawrockiego który wygrał u was wybory ,Ja olewam to wasze referendum i namawiam do bojkotu ,mimo że radni też mnie wkurzają ale mniej niż Świdrowa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Iglica niezalogowany
9 czerwca 2025r. o 22:09
Boją się o frekwencję, ale to śmieszne. A jeszcze śmieszniej będzie jak referendum się nie uda i świder będzie musiała patrzeć na radnych do końca kadencji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMARaport BIK