Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ile zarabia kelner na weselu?

~kisiel niezalogowany
29 kwietnia 2009r. o 12:26
Witam,
wydaje mi się, że praca kelnera na weselach jest całkiem niezła (imprezy co tydzień :] a potem looz ) ale zastanawia mnie ile można na takiej robocie zarobić?
Macie jakieś doświadczenia w tym temacie albo informacje? Albo może wiecie gdzie płacą najlepiej, gdzie aplykować? :)

Z góry dzięki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miecio niezalogowany
9 maja 2009r. o 0:14
Moj kumpel ze Lwówka w jakiejs tam restauracji o dziwnej nazwie zarabia 200-250 za wesele z poprawinami, ale mowi ze praca jest ciezsza niz myslal ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z branzy niezalogowany
9 maja 2009r. o 0:52
no to kolega ladnie cie sciemmnia jako kelner na weselach zarobisz nie wiecej niz 1200 zl kucharki zarabiaja 2000 miesiecznie czyli za 4 wesela w misiacu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z branzy niezalogowany
9 maja 2009r. o 0:54
sory zamiast przecyztac 200 - 250 przeczytalem 2000 :P ale tak jak napisalem wyzej wiecej niz 1200pln nie zrobisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~była kelnerka niezalogowany
9 maja 2009r. o 3:50
owszem mozna zarobic nawet i po8h na godzine a z piatkami to jest ładna wypłata za wekend bo ok 300 nawet..Na poczatku wszystko jest ok pasuje Ci bo masz niezła kase i wogole lecz to są 2 najlepsze dni tygodnia uwazam ze powinnno sie zarabiac wiecej bo czas soboty i niedzieli jest wyjatkowo cenny Trzeba naprawde sie narobic a do nastepnego wekendu tylko regenerujesz siły bo uwierz mi ze nogi ręce i plecy bolą do czwartku! Ja 2 lata chodzilam ale juz zrezygnowalam z tego to jest dobre ale na krotka mete dla młodych osób co chcą dorobić bo jak ktoś ma rodzinę i zamiast jesc niedzielny obiad z nią, sprząta sale i roznosi półmiski to wtedy robi sie smutno ale generalnie dla mlodych POLECAM!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p niezalogowany
9 maja 2009r. o 8:21
moja siostrzenica chodzi po weselach i za piatek sobote i niedziele zarabia 230 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
9 maja 2009r. o 9:23
Powiem ci prawde - praca jest bardzo ciezka, nie wiem jak w innych miejscach ale tam gdzie ja pracowalem do obowiazkow kelnera nalezalo wiecej niz li tylko noszenie talezy. Weekend wygladal najczesciej tak, ze do pracy przychodzilo sie na 12 w sobote (a czasem i na 10) i pozostawałes w pracy tak do 5 a czasem i dluzej (co daje jakies 17 godzin pracy non stop, najczesciej na wysokich obrotach). Pozniej na ok. 10-12 wracasz na poprawinki (czyli jak masz szczescie to te 3-4h sobie pospisz) i tu tez minimum do tej 20 posiedzisz. A raczej bedziesz ganial miedzy stolami, nieraz wsrod nawalonych i wiecznie niezadowolonych gosci. Z tego co wiem pieniadze wszedzie sa podobne, roznica jest przede wszystkim w warunkach pracy. Tak czy siak nie zdecydowalbym sie na taka prace jako glowne zrodlo dochodu.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
21 czerwca 2009r. o 21:03
a ja pracuję w sobotę od 8 do 3 mniej więcej, w niedziele przychodzę na 10 i zostaje do 20 i zarabiam od 300-450 za 2 dni :) nie narzekam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.