Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ile zarabia kelner na weselu?

5134
#TOjsienka nieaktywny
6 czerwca 2011r. o 15:54
Faktycznie tu się zgodzę

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxl niezalogowany
6 czerwca 2011r. o 22:08
Usługi drogie ,ale wynagrodzenie za nie to już trzeci świat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~----- niezalogowany
6 czerwca 2011r. o 23:38
Witam. Ja pracowałam jakis czas temu w PRNJAVORZE i nigdy nie dostalam zlamanego grosza za to,ze obsugiwalam wesela i inne imprezy... niejednokrotnie bylam poi 25 h!!!!! musialam nakryc do stolow,wydac posilki i na koniec jeszcze myc naczynia po gosciach i sprzatac sale... Jak sie ktos o pieniadze upomnial to wlasciciel tejze restauracji wyzwal jeszcze od zlodzieji i nierobow!!! tragedia !!! A pensja miesieczna wynosi tam 800zl !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
6 czerwca 2011r. o 23:44
~----- napisał(a): Witam. Ja pracowałam jakis czas temu w PRNJAVORZE i nigdy nie dostalam zlamanego grosza za to,ze obsugiwalam wesela i inne imprezy... niejednokrotnie bylam poi 25 h!!!!! musialam nakryc do stolow,wydac posilki i na koniec jeszcze myc naczynia po gosciach i sprzatac sale... Jak sie ktos o pieniadze upomnial to wlasciciel tejze restauracji wyzwal jeszcze od zlodzieji i nierobow!!! tragedia !!! A pensja miesieczna wynosi tam 800zl !!!
a wiedziałas ze tam tak jest?mialas jakies podejrzenia?bo jesli tak to po co tyrałaś ja wól za nic???????? :> :> :> :>

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
7 czerwca 2011r. o 0:01
Nicolette nie wiedzialam,ze tam tak jest!!! zaloga sie tam co chwile zmienia pracuja do pierwszej wyplaty... ja czekalam i czekalam bo obiecywal,ze odda z nawiazka... i co kasy brak mobbing straszny i jeszcze od zlodzieji wyzwal oraz nierobow... nie jestem sama jest nas ok 15 osob..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxl niezalogowany
7 czerwca 2011r. o 9:02
I tak... wygląda wyzysk w demokracji.Właściciel to wielki pan,a pracownik to niewolnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2011r. o 9:04
a mowia ze to pracownik najwiecej kosztuje i dlatego sa tekie drogie wesela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2011r. o 10:11
praca kelnera jest bardzo cięzka,kto pracuje ten wie,a zarobki?no cóż żadna rewelacja i gdyby nie te napiwki to mało kto decydowałby się na taki zawód.Pozdrawiam wszystkich kelnerów i kelnerki:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza