Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobra wrózka

983
#Calahan nieaktywny
23 września 2009r. o 0:17
~ napisał(a): [...]Jakby taka wróżka miała pojęcie o czymkolwiek, to nie siedziałaby za grosze nad kartami tylko skreśliłaby se kupon totolotka.
Śmierć frajerom!
Nie wiem czy ta wrozka ma "pojecie o czymkolwiek", ale osoby posiadajace roznego rodzaju zdolnosci parapsychiczne swoje przepowiednie opieraja chociazby na aurze ktora towarzyszy czlowieka. Hieromancja tez nie pozwala na odgadniecie "wielkiej szostki", mimo ze wiele moze powiedziec na temat danego czlowieka. Chyba nikt nie sadzi ze ewentualni wrozbici uzywaja szklanych kul, z ktorych widza to co ich interesuje?:)...

W zdolnosciach postrzegania pozaczasowego cos niewatpliwie jest - chyba malo kto jest w stanie podwazyc na przyklad wielkie przepowiednie Ojca Klimuszki?

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~t niezalogowany
23 września 2009r. o 9:16
Kancelaria Premiera -Donald Tusk- 00-583 Warszawa, Al. Ujazdowskie 1/3; tel.: 022 6946000; faks: 022 6252637 ...Wróżka ale czy dobra...??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TR niezalogowany
23 września 2009r. o 12:39
MattaHari napisał(a): Cześć :) zna ktoś może jaką wrózke z Bolesławca, która dobrze wróży?

idz do czerwonej karczmy - tam siedza sami magicy - za winko kazdy ci powrozy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~l niezalogowany
23 września 2009r. o 12:45
~EMILA napisał(a): Najlepsza wróżka mieszka w Dobrej koło Bolesławca, mieszka w blokach pierwszy blok, po prawej stronie jak się wjeżdża do Dobrej na pierwszym piętrze.
Osobiście chodzę do niej regularnie co rok i świetnie wróży wszystko mówi, i najważniejsze że to wszystko się sprawdza.
Jest tak dobra że potrafi opisać osoby z którymi np. ma się jakiś konflikt ze szczegółami.Nic się jej nie mówi ,a ona wszystko wie i mówi, jak poszłam pierwszy raz to się troszkę przestraszyłam skąd ona takie rzeczy o mnie wie.

Polecam bardzo sympatyczna Pani ;) ;) ;)

od ilu promili w organizmie pani wróżki wróżby się sprawdzają?
p.s.
znam małżeństwo które do niej poszło - bardzo żona zabobonna - i tak im wywróżyła że poźniej 2 lata chodzili do poradni małżeńskiej do psychologa.
p.p.s
ponadto uważam że policja powinna reaktywować wydział do walki z ciemnotą i zabobonem i wszystkie wróżki, znachorów itp. ścigać za oszustwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciemnogród niezalogowany
23 września 2009r. o 13:53
Czy Wy ludzie całkiem powariowaliście,ta kobieta z Dobrej to pijaczka,jak piła sama sie przyznała że zmyśla bajeczki,tyle osób do niej chodziło których znam,i nikomu nic sie nie sprawdziło-ona tylko wyciąga kase na picie,nieraz była piana gdy do niej ktoś niespodzianie przyjechał.Dziwie sie tym ludziom,którzy piszą że sie sprawdziło-wszystko robiliście tak by sie to sprawdziło.Każdy jest kowalem swojego losu,a ona nie może wiedzieć co My zrobimy ze swoim życie.Jak można być takim pustym i w to wierzyć.Narobi ci to tylko nie potrzebnego zamętu w głowie i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2009r. o 14:52
~ciemnogród napisał(a): Czy Wy ludzie całkiem powariowaliście,ta kobieta z Dobrej to pijaczka,jak piła sama sie przyznała że zmyśla bajeczki,tyle osób do niej chodziło których znam,i nikomu nic sie nie sprawdziło-ona tylko wyciąga kase na picie,nieraz była piana gdy do niej ktoś niespodzianie przyjechał.Dziwie sie tym ludziom,którzy piszą że sie sprawdziło-wszystko robiliście tak by sie to sprawdziło.Każdy jest kowalem swojego losu,a ona nie może wiedzieć co My zrobimy ze swoim życie.Jak można być takim pustym i w to wierzyć.Narobi ci to tylko nie potrzebnego zamętu w głowie i tyle.


Ja tam chodzę regularnie co rok i jeszcze nigdy nie trafiłam żeby ta Pani była pijana, a jeśli chodzi o wróżby to się naprawdę sprawdzają, moi znajomi też tam chodzą i też się sprawdza, jeśli ktoś rozkłada karty tarota i się zna na ich odczytywaniu to jak może wymyślać jakieś bajeczki, owszem jak ktoś wyciągnął jakieś nie ciekawe karty i ktoś ma z..... życie bo sam sobie je tak ułożył i pokierował to już musi mieć pretensje sam do siebie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramona niezalogowany
23 września 2009r. o 15:06
Dziwi mnie wypowiedz nie których osób co wy ludzie wiecie o wróżkach?
Po pierwsze ta wróżka z Dobrej nie szuka ludzi do wróżenia tylko ludzie sami jej szukają!
Po drugie przyjeżdżają do niej ludzie z zagranicy i są zadowoleni.
Po trzecie to wróżka nie naciąga nikogo na kasę i nie jest taką wróżką jak te z 0700-....., albo z tv.
Tylko rozkłada karty i czyta wtedy z nich co cię spotka i co się wydarzy w najbliższym czasie w twoim życiu.
A ludzie to myślą że ona wszystkim opowiada bajki,ona nie opowiada bajek, bo mojej koleżance bardzo pomogła, ostrzegła ją przed wypadkiem męża i faktycznie on zrezygnował z wyjazdu,a kolega z którym pojechał miał wtedy wypadek samochodowy, i nie mówcie mi ludzie że to ściema i jakieś bajki, bo bajki to lecą o 19 godzinie codziennie w tvp.1 :| :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Farfi niezalogowany
23 września 2009r. o 15:06
żeby w takie głupoty wierzyć...oczywiście że coś się sprawdzi...zawsze. Dlatego nie mówią zwyczajnie o jednej konkretnej sprawie...a tarota nauczyć się może każdy i robić za wróża czy wróżkę...
Ciekawe dlaczego te "wróżki" sobie rzetelnej pracy nie wywróżą a może i dobrego życia...
Pozostaje współczuć naiwnym...
a pogratulować tym, co na tyle obrotni, zeby z tych naiwnych kasę ciągnąć....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.