Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobra wrózka

~ niezalogowany
30 listopada 2009r. o 19:52
Ponoć jakaś wróżka jest też w Piwnicy Paryskiej,ale nie w każdy dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3493
#kapeluszka19 nieaktywny
30 listopada 2009r. o 20:03
ehh... przestancie wierzyc w te bajki;p nagada sie jakas baba! A wy pozniej robicie wszytsko żeby to sie stalo lub odwrotnie;] :P

Tylko Ty:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
14 grudnia 2009r. o 8:29
dajcie prosze nr tel do tej wróżki z Dobrej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
14 grudnia 2009r. o 13:09
W Kruszynie jest też wróżka w blokach na Klonowej mieszka w mieszkaniu 31/3 z tego co pamiętam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2009r. o 13:12
moderator nie chce dodać mojego tematu więć pytam tu gdzie dużo ludzi zagląda. mam problem ktoś podżucił mi kotka a ja go nie mogę zatrzymać a teraz bedą wielkie mrozy więc kotek napewno zamarźnie więć muszę go oddać do schroniska wie ktoś gdzie jest takie w bolesławcu? czy tam muszę coś płacić dając go do schroniska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Henia niezalogowany
14 grudnia 2009r. o 13:46
Tak..też słyszałam ze wróżka z Paryskiej jest ok..:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kabalista niezalogowany
14 grudnia 2009r. o 14:02
znam araba co doskonale wróży .... stare perskie wróżby i przepowiednie . prawdziwy MAG
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
14 grudnia 2009r. o 14:06
~ napisał(a): moderator nie chce dodać mojego tematu więć pytam tu gdzie dużo ludzi zagląda. mam problem ktoś podżucił mi kotka a ja go nie mogę zatrzymać a teraz bedą wielkie mrozy więc kotek napewno zamarźnie więć muszę go oddać do schroniska wie ktoś gdzie jest takie w bolesławcu? czy tam muszę coś płacić dając go do schroniska?


jakbyś byłła zarejestrowana y na forum to temat od razu by się ukazał a tak musisz czekać aż moderatoradministrator rozpatrzy Twojego posta emat. nie zawsze tak się dzieje ale tak jest często

co do schorniska to nie wiem nie jestem (chwilowo) na miejscu

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza