Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobra wrózka

~najlepsza wrozka w Lubaniu niezalogowany
23 września 2009r. o 15:16
na ul. Mostowej, nr nie pamietam, ale bylam u niej dwa razy i szczeka mi opadla, bo zaczyna mowic od przeszlosci i to konkretnie, wtedy od razu nabierzesz zaufania, bo skad ta pani moze wiedziec co cie kiedys w zyciu spotkalo, skoro myslisz ze to twoje tajemnice, a potem mowi co bedzie, bardzo mi pomogla w niektorych sprawach, bo moglam wczesniej zapobiec czemus co moglo sie wydarzyc...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2009r. o 15:20
~Farfi napisał(a): żeby w takie głupoty wierzyć...oczywiście że coś się sprawdzi...zawsze. Dlatego nie mówią zwyczajnie o jednej konkretnej sprawie...a tarota nauczyć się może każdy i robić za wróża czy wróżkę...
Ciekawe dlaczego te "wróżki" sobie rzetelnej pracy nie wywróżą a może i dobrego życia...
Pozostaje współczuć naiwnym...
a pogratulować tym, co na tyle obrotni, żeby z tych naiwnych kasę ciągnąć....

Jeszcze nikt nie zbankrutował jak wydał raz na rok 15zł ,a ile ty myślisz że ona bierze, co nie którzy to więcej na fajki i alkohol wydają i też życie przerąbane mają :P :P :P Ludzie weźcie się za robotę i nie zajmujcie się głupotami i jakimiś wróżkami.To wybór każdego indywidualnie nie chcesz nie idziesz ,a po co robić szum wkoło niczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2009r. o 15:25
~najlepsza wrozka w Lubaniu napisał(a): na ul. Mostowej, nr nie pamietam, ale bylam u niej dwa razy i szczeka mi opadla, bo zaczyna mowic od przeszlosci i to konkretnie, wtedy od razu nabierzesz zaufania, bo skad ta pani moze wiedziec co cie kiedys w zyciu spotkalo, skoro myslisz ze to twoje tajemnice, a potem mowi co bedzie, bardzo mi pomogla w niektorych sprawach, bo moglam wczesniej zapobiec czemus co moglo sie wydarzyc...



proszę podać numer do tej pani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie wierzcie w te brednie niezalogowany
23 września 2009r. o 20:28
mam wielu znajomych którzy są dowodem na to,że ta wróżkia z Dobrej opowiada same bajki-moja koleżanka miała urodzić w listopadzie zeszłego roku bliźniaki-wszyscy sie z tego śmiali bo wogóle sie nie sprawdziło.Znam mnóstwo takich przypadków.Kiedyś mi powiedziała że urodze syna,mam córke.Weźcie nie ściemniajcie,może ta wróżka to wasza znajoma albo rodzina i chcecie jej nabić klientów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2009r. o 20:57
mi osobiście nic się nie sprawdziło z tego co mi mówiła wróżka z Dobrej, a byłam kiedyś u niej kilka razy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2009r. o 21:04
~ napisał(a): Ja tam chodzę regularnie co rok i jeszcze nigdy nie trafiłam żeby ta Pani była pijana, a jeśli chodzi o wróżby to się naprawdę sprawdzają, moi znajomi też tam chodzą i też się sprawdza, jeśli ktoś rozkłada karty tarota i się zna na ich odczytywaniu to jak może wymyślać jakieś bajeczki, owszem jak ktoś wyciągnął jakieś nie ciekawe karty i ktoś ma z..... życie bo sam sobie je tak ułożył i pokierował to już musi mieć pretensje sam do siebie!

ja niestety potwierdzam że wróżka z Dobrej lubi sobie wypić bo niestety zdarzyło mi się trafić do niej jak była nietrzeźwa, nic konkretnego nie powiedziała bo nie była w stanie ale niewielką "opłatę" wzięła... Lepiej umawiać się z nią wcześniej telefonicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2009r. o 12:43
bardzo bym prosił adres lub nr telefonu do tej pani
prosze o odpowiedź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2009r. o 12:48
Wszyscy wielbiciele wróżek powinni zapytać wszechwiedzących czemu zbierają grosze za wróżby zamiast wywróżyć sobie numery totolotka z następnego losowania.
Pojęcia nie mam - jak można być takim naiwnym frajerem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza