Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Meble na wymiar - gdzie najlepiej zamówić ?

~blelo niezalogowany
24 lipca 2010r. o 21:46
Brw to zwykłe meble na najtanszych podzespolach. W sumie zle nie wygladaja, dobre i tanie. Jezeli chodzi o gorna polke to wfm na Komuny Paryskiej. Sam mam kuchnie z bojaru i z jakosci mebli nie jestem zadowolony. Tandetne fronty - mdf lakier, ktore maja strukture jak skorka od pomaranczy, no coz chcialem niedrogo, teraz zaluje. Polecam meble kuchenne od Polańskiego 2 sklepy przed rowerowym shimano na Prusa, znajomy kupil i bardzo mi sie podoba (na hetishu).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brt niezalogowany
25 lipca 2010r. o 10:35
nie polecam neomeble, okelina z frontow odchodzi po miesiacu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
25 lipca 2010r. o 11:02
~blelo napisał(a): Brw to zwykłe meble na najtanszych podzespolach. W sumie zle nie wygladaja, dobre i tanie. Jezeli chodzi o gorna polke to wfm na Komuny Paryskiej. Sam mam kuchnie z bojaru i z jakosci mebli nie jestem zadowolony. Tandetne fronty - mdf lakier, ktore maja strukture jak skorka od pomaranczy, no coz chcialem niedrogo, teraz zaluje. Polecam meble kuchenne od Polańskiego 2 sklepy przed rowerowym shimano na Prusa, znajomy kupil i bardzo mi sie podoba (na hetishu).
Pojęcie jednak masz blade bo wszystkie zawiasy w meblach BRW są firmy HETISH (nawet w skrzyniówce). Poza tym prowadnice i budowa szuflad do wyboru wg. zasobności portfela. Fronty podobnie. Prawdą jest tylko to, że cena warunkuje jakość podzespołów ale!... trzeba się znać by nie dać się oszukać garażowcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2010r. o 15:11
~Piotr napisał(a):
~blelo napisał(a): Brw to zwykłe meble na najtanszych podzespolach. W sumie zle nie wygladaja, dobre i tanie. Jezeli chodzi o gorna polke to wfm na Komuny Paryskiej. Sam mam kuchnie z bojaru i z jakosci mebli nie jestem zadowolony. Tandetne fronty - mdf lakier, ktore maja strukture jak skorka od pomaranczy, no coz chcialem niedrogo, teraz zaluje. Polecam meble kuchenne od Polańskiego 2 sklepy przed rowerowym shimano na Prusa, znajomy kupil i bardzo mi sie podoba (na hetishu).
Pojęcie jednak masz blade bo wszystkie zawiasy w meblach BRW są firmy HETISH (nawet w skrzyniówce). Poza tym prowadnice i budowa szuflad do wyboru wg. zasobności portfela. Fronty podobnie. Prawdą jest tylko to, że cena warunkuje jakość podzespołów ale!... trzeba się znać by nie dać się oszukać garażowcom.


Jak już to HETTICH.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arczi niezalogowany
26 lipca 2010r. o 0:24
Byle by nie w Szafeksie na Piaskowej bo facet wykręcił setki ludzi, teraz zmienił firmę bo mu się policja dobrała do d....... A propos jak kogoś nabrał można złożyć zawiadomienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2010r. o 0:27
Z tego co wiem to teraz jakaś ,,Jagoda,, czy coś oszust i tyle. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trelleee niezalogowany
27 września 2010r. o 22:17
Mogę złożyć zawiadomienie na policjii?? Mnie też wykręcił na sporo i najgorsze ,że kręci kolejnych ludzi i nikt z tym nic nie robi, ja czekam na termin rozprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
28 września 2010r. o 11:54
szafex i jagoda to jedna ta sama firma wiec uciekac od nich kto moze .... ze w takim malym miescie ma jeszcze klientow szok ze sa takie naiwne ludzie w tym miescie a fect na tym korzysta ........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza