Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Meble na wymiar - gdzie najlepiej zamówić ?

~adam niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 19:56
~ napisał(a):
~meblidea napisał(a):
Proszę o namiary na siebie,bo jakoś nie kojarzę żeby po pomiarach nie był zrobiony projekt i wycena.Przeważnie robimy pomiary ,wycenę i projekt gratis,potem klijent wykorzystuję projekt(150pln w kieszeni)a wycena służy jako punkt startowy dla innych firm,które zrobią taniej ale nie mówią o jakości typu oklejanie,montaż grubość okleiny,płyty i blatów itp.Jak wyżej uważam ,że robi sobie pan reklamę .Pozdrawiam wszystkich zadowolonych klijentów,oraz przyszłych


klijentów?! szok! jak ktoś taki jest w stanie prowadzić firmę?
jeszcze jeden Miodek,bardzo dobra opinia,brakuje takich ludzi co oceniają fachowca po błędach pisowni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adam niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 19:58
~adam napisał(a): ~ napisał(a):
~meblidea napisał(a):
Proszę o namiary na siebie,bo jakoś nie kojarzę żeby po pomiarach nie był zrobiony projekt i wycena.Przeważnie robimy pomiary ,wycenę i projekt gratis,potem klijent wykorzystuję projekt(150pln w kieszeni)a wycena służy jako punkt startowy dla innych firm,które zrobią taniej ale nie mówią o jakości typu oklejanie,montaż grubość okleiny,płyty i blatów itp.Jak wyżej uważam ,że robi sobie pan reklamę .Pozdrawiam wszystkich zadowolonych klijentów,oraz przyszłych


klijentów?! szok! jak ktoś taki jest w stanie prowadzić firmę?

jeszcze jeden Miodek,bardzo dobra opinia,brakuje takich ludzi co oceniają fachowca po błędach pisowni


i tyle w temacie :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
6 lipca 2016r. o 19:43
~GOSIA napisał(a): Witam, zamówiłam meble kuchenne na wymiar w KOME na ul.Grunwaldzkiej.Meble bardzo ładne.Zamawiałam w maju , a meble zostały zamontowane dopiero w październiku , ponieważ źle robią pomiary.Dodam tylko ,że mam kuchnię z wykuszem.Oczywiście komputerowo wszystko wygląda ok. tylko w rzeczywistości inaczej.Przy zawarciu umowy należy wpłacić zaliczkę, a przed dostawą mebli pozostała kwotę. Faktury za meble i za sprzęt nie otrzymałam do dnia dzisiejszego,chociaż właściciel dzwonił do mnie ,że ja wystawił.Obiecał dostarczenie osobiście.Może wyśle gołębiem pocztowym :).

!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obiektywny niezalogowany
7 lipca 2016r. o 6:30
mebbud nie popełnia takich błędów,wszystko jest zrobione profesjonalnie od pomiaru do montażu,a całkowite rozliczenie dopiero po montażu i poprawkach,które wychodzą nieprzewidywalnie(krzywe ściany,podłoga,brak kątów) super obsługa,trzeba troskę poczekać,ale warto.bardzo polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~..... niezalogowany
29 lipca 2016r. o 13:34
Bardzo nie polecam firmy Mebbud. Obsługa nieprofesjonalna, czekać trzeba bardzo długo, gdy zbliżał się termin montażu dostałam telefon, że montażu nie będzie i muszę czekać kolejny tydzień albo zwrócą mi pieniądze. Gdy Panowie przyjechali okazało się że drzwi o szafy jeszcze nie zrobili i ze jednej brakującej szafki panowie w ogóle nie zrobią.
Chciałam zapłacić mniej ale jednak wolałabym wydać trochę więcej, ale mieć przynajmniej całe zamówienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
29 lipca 2016r. o 16:22
~..... napisał(a): Bardzo nie polecam firmy Mebbud. Obsługa nieprofesjonalna, czekać trzeba bardzo długo, gdy zbliżał się termin montażu dostałam telefon, że montażu nie będzie i muszę czekać kolejny tydzień albo zwrócą mi pieniądze. Gdy Panowie przyjechali okazało się że drzwi o szafy jeszcze nie zrobili i ze jednej brakującej szafki panowie w ogóle nie zrobią.
Chciałam zapłacić mniej ale jednak wolałabym wydać trochę więcej, ale mieć przynajmniej całe zamówienie.


!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
30 lipca 2016r. o 9:47
na jednej stronie 3 firmy poleciały i każda na nie, więc jaką wybrać, aż tyle w tym mieście ich nie ma , chcę kupić kuchnię i wychodzi na to że nie mam gdzie jej zamówić....porażka jedna wielka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zadowolona klientka niezalogowany
31 lipca 2016r. o 16:29
Widzę,że naprawdę trudno wybrać w Bolesławcu kogoś godnego zrobienia mebli w zabudowie. Ja zamawiałam meble kuchenne w HDM-ie koło Carefoura (wtedy sklep był jeszcze w innym miejscu). Powiem tak: nie zdarzyła mi się jeszcze tak wiarygodna firma od czasu jak budowałam dom. Zaliczka była tylko na sprzęt (fakturę otrzymałam). Terminowość z dokładnością co do dnia i naprawdę nie mam się do czego przyczepić. zamówiłam później u nich szafy wnękowe. Też jestem z nich zadowolona. Może pierwsze wrażenie właściciel nie robi najlepsze, ale w późniejszej rozmowie okazuje się całkiem sympatyczny. Ceny wszystkich elementów można dostosować do swojego portfela. Tylko trzeba naprawdę wiedzieć, czego się oczekuje i jak wygląda nasza zasobność. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego