Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Meble na wymiar - gdzie najlepiej zamówić ?

~aaa niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 12:07
WSZĘDZIE BYLE NIE W EUROKUCHNI POD WIADUKTEM!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 12:10
henji napisał(a):
~
EURO-KUCHNIA na Dolnych Młynach między komisem a Baderem.
Zrobią projekt, wykonają i zamontują za rozsądną cenę. Ja mam od nich meble i jestem zadowolony. Najwyższa jakość produktu i usługi.[/c napisał(a):
euro-kuchnia pod wiaduktem to dno... termin realizacji - od września do stycznia...żenada. Obsługa fatalna, szef bezczelny - kłamie w żywe oczy, robotnicy sami na wzajem kradną sobie zlecenia...dno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meble kuchenne niezalogowany
3 sierpnia 2016r. o 16:57

Smutny ale i , cytując poprzednika "Żenujący " to jest poziom takich postów , gratuluję kultury osobistej wypowiedzi, jest naprawdę dosadna : - "Dno"
Zależy nam na opinii naszych klientów nie możemy być obojętni wobec takich obelg płynących w naszym kierunku i podważających naszą wiarygodność i kompetencję jakie zyskaliśmy przez długie lata ciężkiej pracy.
Niestety takie obrzucanie błotem konkurencji ,ubliżanie drugiej osobie oraz obelgi i oszczerstwa typu " oszust " mają charakter szykanujący i podlegają karze .
Anonimowe komentarze bywają niewiarygodne natomiast wszelkie zastrzeżenia sugestie i wątpliwości można składać bezpośrednio w firmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirka niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 15:51
A decydujecie się czasami na zakupy mebli w sieci? Ja od dłuższego czasu szukam dosyć sporego stołu, dokładniej zależałoby mi na takim , który będzie w zestawie z 12 krzesłami, niestety w salonach meblowych wcale nie łatwo jest trafić na taki stół, dlatego zaczęłam szukać w internecie, znalazłam kilka takich stołów tutaj http://www.meble-lider.pl/pl/c/Stol-12-krzesel/181 , myślicie, że warto zaryzykować i zdecydować się na jego zakupi przed obejrzeniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M.G. niezalogowany
8 sierpnia 2016r. o 11:25
Do "Zadowolonej klientki"
W przeciwieństwie do Pani właściciel firmy HDM już pierwsze wrażenie wywarł na mnie bardzo dobre. Potwierdziło się to później - firma kompetentna i godna polecenia!
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ceska niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 9:52
A jakie meble do kuchni są obecnie na czasie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ferre niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 13:56
Mi osobiscie bardzo podobają się kuchnie w stylu sbabby Chic. Są w starym stylu ale jednoczesnie prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Możesz sobie zerknać tutaj:
http://www.villadecor.pl/blog/inspiracje/kuchnia-w-stylu-shabby-chic-inspiracje-i-aranzacje/

Na stornie jest wpis na blogu, w którym opisują włąśnie ten styl wystroju. Wnętrza wygladają jak u babci.Nie musisz meblować całej takiej kuchni. Wystarczy jedynie jeśli wprowadzisz kilka takich ozdóbek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pola40 niezalogowany
3 października 2016r. o 20:11
Sprawdź tutaj http://www.meble-lider.pl/pl/c/Stol-6-krzesel/146 , bardzo fajny sklep, myślę, że możesz znaleźć coś naprawdę ciekawego , szczególnie, że poza stołami mają również całą masę innych mebli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza