Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza

Porodówka w Bolesławcu

~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 18:56
W Nowogrodzcu nie ma porodowki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 19:00
W Nowogrodzcu nie ma porodowki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 19:35
Ja do tych Pań na porodówce w Bolesławcu to nie mam uwag.Mam jedno życzenie,obyście,,jałowice'' rodziły u siebie.Obyś sama do siebie wrzeszczała,,zamknij mordę'',obyś gdy dziecko wychodzi ......Wiesz co mówiła.Oby Was najjaśniejszy szlag trafił.
Oczywiście ,nie wiem jak, ale mój wnuczek żyje Nie udało się.Wiem kto ,,odbierał,, na śpiąco poród.
Tu mimo że wydaje Ci się że się dogadałaś, bo zapłaciłaś, idziesz na oddział,i wydaje Ci się że jesteś pod opieką ordynatora.A tu Kuku.Ordynator,doktor śpi.Mim o że wziął kasę ma to w 4 literach.I co zrobisz ,jak jesteśmy biedakami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 20:25
dzisiaj wyszlam ze szpitala w boleslawcu urodzilam trzecie dziecko poraz trzeci w bolcu i jestem bardzo zadowaolna z opieki i lezac tam obserwowalam prace personelu jak dla mnie na 6 pozdrawiam porodowke z boleslawca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 20:30
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ja też jestem ciekawa jak to wygląda w Bolesławcu?? Co trzeba ze sobą miec? czy jest mozliwośc znieczulenia przy porodzie? ile to kosztuje? czy po porodzie ma sie maluszka cały czas przy sobie? itp



Rodziłam w 2013r. Trzeba ze soba miec sporo rzeczy podkłady, pampersy dla siebie i dziecka, 3 koszule nocne, kapcie, szlafrok, przybory do higieny. Jak ja pytałam o znieczulenie to mi powiedziala pani polozna ze juz za pozno na znieczulenia.. Tak poporodzie sie ma maluszka przy sobie odrazu daja malenstwo na 2h potem biora na badania i oddaja spowrotem.
Zawsze mówią że za póżno na znieczulenie-ja od samego początku chodziłam po lekarzach i pytałam czy jest możliwość znieczulenia(oczywiście płatnego)to wszyscy mówili że nie.Tylko jedna lekarka powiedziała że można liczyć na znieczulenie najbliżej w Złotoryji(płatne).Dowiedziałam się również że cesarkę na życzenie można zrobić najbliżej we Wrocławiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 20:32
moja zona rodzila w boleslawcu juz kolejne dziecko jak dlanas opieka byla super . w czasie porodu i po , ale opini jest tyle ile ludzi. J mam dwie znajeome ktore chealily i nazelaly na luban i legnice. wiec niema regoly jak ma stac sie cos zlego to czy to bedzie Bolesławiec , Luban czy warszawa to to sie stanie niema regoly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
3 lutego 2014r. o 21:00
Dwa tyg tu rodziłam w Bolcu. Cesarka w biegu. Opieka wspaniała, moim lekarzem przy przyjeciu był dr Rahman, wspanialy czlowiek. Polozne przemile, pytaly ciagle czy nic mi nie potrzeba. Panie od maluszkow bardzo wyrozumiale i pomocne. Ordynator noworodkowa fantastyczna, codziennie na obchodzie wiedzialam co z dzieckiem, ile przytylo, co robili, jakie badania itp. Ordynator porodówki dr Szwaj bardzo miła i uprzejma, ale najbardziej sobie chwale polozne. Wspaniale kobiety, kazdy kto byl ze mna wtedy na oddziale mial te same odczucia. Same pozytywy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
3 lutego 2014r. o 21:50
jak nie ma ?? normalnie jest na internecie nawet pisze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza