Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Porodówka w Bolesławcu

~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 22:19
w moim przypadku panie na porodówce zrobiły się miłe jak dostały coś w rączkę i nawet zaczęły sie mną interesować oczywiście do końca ich zmiany :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 22:47
~ napisał(a): moja zona rodzila w boleslawcu juz kolejne dziecko jak dlanas opieka byla super . w czasie porodu i po , ale opini jest tyle ile ludzi. J mam dwie znajeome ktore chealily i nazelaly na luban i legnice. wiec niema regoly jak ma stac sie cos zlego to czy to bedzie Bolesławiec , Luban czy warszawa to to sie stanie niema regoly.[/c



Prawda ,jak poród przebiega szybko i bez żadnych przeszkód ,to wszyscy są mili,no ale nie wszystkie kobiety maja zdrowie dzikich zwierząt i nie potrzebują pomocy,dlatego boli bardzo takie zachowanie personelu medycznego,jak ktoś wyżej opisał "zamknij się" itp,mozna zrozumieć ,ze położna czy lekarz denerwują się ,bo woleli by żeby każda rodziła jak wilczyca w kniei ,no i może tez na swój sposób przeżywają,ale na miłość boską każda ,która rodzi z komplikacjami wolałaby chyba też tak nie cierpieć z narażeniem zycia swego i dziecka więc wydzieranie się i dokuczanie to jest po prostu chamstwo i tyleJak ja rodziłam to taka jedna ciężarna przyszła sama i trzymając się za krocze oświadczyła ,ze rodzi ,położna ledwo zdążyła złapać to dziecko ,bo tamta by je zgubiła na posadzkę,mgnienie oka,bez bólu,bez jednego sapnięcia nawet ,samo wyleciało ,potem jak któraś krzyczała i miała ciężki poród to stawiano za wzór tamtą "szeroką" ,że tak się powinno rodzić a tamta się śmiała mówiąc ,że nic nie czuła i jak kicha to się więcej zmęczy.Ja ,kiedy słyszałam to stawianie jej za wzór czułam się czegoś winna ,bo miałam kleszczowy.Tak to jest kochane panie ,to wydzieranie się położnych w czasie ciężkiego porodu to przykrość którą trudno zapomnieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
4 lutego 2014r. o 8:35
Pozdrawiam wszystkie panie pielęgniarki i lekarzy miałam cesarkę w 2009 roku opiekę miałam super :-)!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
4 lutego 2014r. o 14:37
Ja też rodziłam w B-c i jestem zadowolona z opieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
4 lutego 2014r. o 14:37
Ja też rodziłam w B-c i jestem zadowolona z opieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niezadowolona niezalogowany
4 lutego 2014r. o 14:54
Nigdy nie zgodziłabym się na poród w szpitalu w Bolesławcu ! Byłam w listopadzie,ponieważ stwierdzono rozwarcie dość wcześnie...
Lekarz,który mnie przyjmował bardzo nie sympatyczny... Arogancki ... Pani ordynator oddziału straszna jędza... Potrafiła człowieka przy innych lekarzach i położnych zmieszać z błotem,że płakać się chciało... Na szczęście pokierowali mnie na Jelenią Górę i Bogu za to dziękować! Tam dziewczyny również nie miały dobrej opinii na temat Bolesławieckiego szpitala... Jedynym plusem była aż JEDNA położna,która potrafiła z człowiekiem normalnie,spokojnie porozmawiać i podtrzymać na duchu... Więcej plusów NIE MA ! ;-)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11695
#Kamila23 nieaktywny
4 lutego 2014r. o 15:04
Rodziłam w bolesławcu dwa razy.Pierwszy poród bardzo ciężki,zakończył się cesarką.Drugi raz cesarka.Opieka super i pań z noworodków jak i położnych A co do pani ordynator to fakt potrafi powrzeszczeć ale ja akurat nie miałam takiej akcji.Miła i pomocna :) Pozdrawiam porodówke z Bolca :*

Niech nikt mi nie mówi jak mam żyć , bo nikt za mnie nie umrze!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niezadowolona niezalogowany
4 lutego 2014r. o 15:10
Ja muszę się przyznać nie rodziłam w Bolesławcu i może rzeczywiście są tak dobre opinie jak piszecie Dziewczyny,ale po tym jak mnie potraktowano na oddziale Ginekologicznym sami doprowadzili do tego,że mam negatywne nastawienie ,zdanie i za nic tam nie wróciłabym;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima