Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Porodówka w Bolesławcu

11888
#mak1974.74 nieaktywny
27 lutego 2014r. o 19:47
Masz rację-dokładnie tak jest.Też jestem ciekawa co dziewczyna zdziałała.To tak tylko ładnie wygląda że masz prawo do tego a tamto ci się należy.Jak przyjdzie co do czego to niewiele załatwisz a jak zaczniesz się sadzić to już oni odpowiednio się zemszczą :|


Dopisane 27.02.2014r. o godz. 19:47:

~ napisał(a): jak to?? ja myslałam że anestezjolodzy mają cały czas dyżury w szpitalu, a w razie jakiegos wypadku i nagłej operacji to na chirurgi nie ma anestezjologa?? Coś dziwne to tłumaczenie :> Przecież znieczulenie jest refundowane przez NFZ i należy się każdej rodzącej która o to poprosi :|
Chodzę prywatnie do ordynatora naszej porodówki i chyba z nią porozmawiam o znieczuleniu przy porodzie, na następnej wizycie, bo jak mi powie że w Bolesławcu nie ma znieczuleń to zgłoszę sprawę do rzecznika praw pacjenta.
Należy powiadasz?-ja chciałam nawet zapłacić i nic z tego :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
23 kwietnia 2014r. o 21:15
~Anda napisał(a): hej mam pytanko ... wie ktos czy takie darmowe znieczulenie przy porodzie na zyczenie istnieje w tamtejszym szpitalu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kahA niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 22:10
Znieczulenie jest darmowe owszem, ale nie na życzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 11:14
Tak wredota..rzecznik praw pacjenta z pewnością ci pomoże. Zapomnij o tym bo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzaca niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 11:52
A po co wam znieczulenie ja rodzilam bez i zyjee daja jakies srodki przeciwbolowe ale to tk za bardzo nie pomaga to taki bol jak miesiaczkowy tylko ze silniejszy daacie rade :-Pa poza tym mozna gaz prosic jak macie rozwarcie juz duze a to jest spoko i pomaga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9201
#wredota nieaktywny
24 kwietnia 2014r. o 14:11
~ napisał(a): Tak wredota..rzecznik praw pacjenta z pewnością ci pomoże. Zapomnij o tym bo !!


heh ja się nie wybieram do rzecznika :) ale taka jest prawda, że skoro szpitala nie stać na zatrudnienie większej liczby anestezjologów to i rzecznik w niczym nie pomoże, bo nikt nie będzie ryzykował brania jedynego anestezjologa w szpitalu do porodu, bo w razie wypadku czy konieczności operacji ratującej życie więcej mogą stracić niż gdy rodząca nie dostanie znieczulenia, a że szpitala nie stać na wystarczającą liczbę anestezjologów to już pretensje do rządzących można tylko mieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
4 czerwca 2014r. o 10:56
~ napisał(a): Chciałam poznać opinie na temat bolesławieckiej porodówki, lekarzy, położnych...czy polecacie?? Za miesiąc sama sprawdzę, ale mam wątpliwości czy na pewno rodzić w B-cu.Chciałam poznać opinie na temat bolesławieckiej porodówki, lekarzy, położnych...czy polecacie?? Za miesiąc sama sprawdzę, ale mam wątpliwości czy na pewno rodzić w B-cu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2014r. o 11:10
~ napisał(a): Tak wredota..rzecznik praw pacjenta z pewnością ci pomoże. Zapomnij o tym bo !!
Ten rzecznik ,to kwalifikuje się tylko do zwolnienia.NIC NIE ROBI DLA PACJETA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza