Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Porodówka w Bolesławcu

~mama dwójki szkrabów niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 9:41
~rodzaca napisał(a): A po co wam znieczulenie ja rodzilam bez i zyjee daja jakies srodki przeciwbolowe ale to tk za bardzo nie pomaga to taki bol jak miesiaczkowy tylko ze silniejszy daacie rade :-Pa poza tym mozna gaz prosic jak macie rozwarcie juz duze a to jest spoko i pomaga



Ból miesiączkowy a poród to jak porównanie zadrapania do otwarcia złamanego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
10 listopada 2014r. o 22:11
Witajcie 2 lata temu rodzilam silami natury ale z nacieciem krocza.po dlugich staraniach znow jestem w ciazy i teraz blizna po nacieciu zaczyna dokuczac czy mialktos tak kiedys?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 23:42
~ja napisał(a): Witajcie 2 lata temu rodzilam silami natury ale z nacieciem krocza.po dlugich staraniach znow jestem w ciazy i teraz blizna po nacieciu zaczyna dokuczac czy mialktos tak kiedys?




Dziecko drogie,czy miał ktoś tak kiedyś? Na pewno,nie jedna kobieta,moje dzieci już są dorosłe i same mogą mieć dzieci a ja wciąż odczuwam ból a co najmniej dyskomfort w miejscach blizn ,ale ja miałam bardzo ciężkie porody i byłam 'pociachana" "w gwiazdę",tak ,że nie przejmuj się ,to już trudno ,jak się wybrało być matką to trzeba się z tym liczyć i pogodzić ,ze na całe życie blizny zostaną i czasem będą dokuczać,choć są i takie matki co rodzą bez nacięć,kleszczy i tp,ale to kwestia dzikiego zdrowia i wytrzymałości.Dasz radę i tym razem ,ważne żeby dziecko urodziło się bezpiecznie i zdrowe i Tobie też życzę zdrowia i siły dzikiego zwierza podczas porodu a wszystko pójdzie lekko i szybko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uswiadomiona niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 17:39
W bc sa 3 sale porodowe i sala cięc cesarskich, sale po porodzie naturalnym po cc i przedporodowa. Nie ma znieczulenia jako takiego bo nie ma anestezjologa na odziale ginekologiczno-położniczym przychodzi on jedynie do cc. podczas porodu zanim beda kurcze parte i 10cm rozwarcia można liczyć na gaz ale zazwyczaj jest odradzany bo eliminuje to możliwość porodu aktywnego. Łagodzenie bólu jest za pomocą okładów, gorącego prysznica, masażu, aromaterapii itp... Na sam poród kiedy już zaczynamy "wypychać maluszka na świat" przychodzi lekarz i zostaje do końca to znaczy do momentu kiedy nas nie ogarną do końca. Polecam rozmowe z tutejszymi paniami położnymi z oddziału chetnie odpowiedzą na wasze pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gr niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 18:58
I wypchną dziecko razem z macicą. Nie rodźcie tutaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
23 lutego 2015r. o 9:26
Jak wyglada sprawa porodu z partnerem w Bolesławcu ? Czy trzeba wczesniej to zgłosić? Jakie zwyczaje obowiązują?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2015r. o 9:30
Nic nie trzeba zgłaszać. Partner musi mieć na zmianę obuwie oraz ubranie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miśka niezalogowany
25 lipca 2016r. o 17:48
Witam. Czy ktoś orientuje się może jak wygląda sprawa z salami na porodówce? Interesuje mnie ile jest pojedynczych, czy trzeba za nie dodatkowo płacić jak ktoś chce na własne życzenie taką? Z góry dzięki i pozdrawiam. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.