Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Porodówka w Bolesławcu

~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 20:41
Ja rodziłam w Bolesławcu w sierpniu 2013 roku i wspominam bardzo pozytywnie.Poród odbył się poprzez cesarskie ciecie ,przed cieciem jak i po opieka była doskonala,położne pierwsza klasa pod wzglegem opieki.Nieco gorzej wspominam pielęgniarki od noworodków,starsze panie już za długo pracują w zawodzie i nie sa wyrozumiale dla młodych matek które nie potrafią dobrze przystawić dziecko do piersi.Powinny już pojść na emeryture i przyjść młode i pomocne panie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 10:18
A czy któraś z Pań rodziła w bolesławcu ze znieczuleniem?? jak to wygląda i czy jest taka możliwośc, czy odmawiają znieczulenia??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ALINA niezalogowany
5 lutego 2014r. o 12:00
JA MIAŁAM PODOBNIE, BEZ PŁACENIA, DOTARŁAM Z MĘŻEM WIECZOREM NA PORODÓWKĘ I TUTAJ JEDNO ROZCZAROWANIE, POŁOŻNA ORAZ DOKTOR KAZAŁY WRÓCIĆ MĘŻOWI PO BIAŁY FARTUCH (PODOBNO MOŻNA KUPIĆ W APTECE) TYLKO MĄŻ BYŁ W TRZECH I NIESTETY NIE BYŁO), DOBRZE ŻE PORADZIŁ SOBIE W INNY SPOSÓB, WRÓCIŁ NA PORODÓWKĘ (UBRANY PRAWIE JAK DOKTOR) :)SZCZERZE SPODZIEWAŁAM SIĘ ŻE TAKIE RZECZY MAJA NA WYPOSAŻENIU W SZPITALU, ALE CÓŻ, CIESZĘ SIĘ ŻE WSZYSTKO BYŁO DOBRZE, POLECAM DZIEWCZYNY PORÓD RODZINNY!!! OPIEKA BEZ ZASTRZEŻEŃ, TYLKO TO ZALEŻYCO DZIEWCZYNY WYMAGACIE OD PERSONELU. JA CHCIAŁAM TYLKO ŻEBY DOBRZE WYKONAŁY SWOJĄ PRACĘ, NIE WYMAGAŁAM ŻEBY BYŁY MIŁE, CHOCIAŻ KU KOJEMU ZASKOCZENIU NAWET POŻARTOWAŁY. POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!


:) :) :) :) ;) :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 17:51
~ napisał(a): A czy któraś z Pań rodziła w bolesławcu ze znieczuleniem?? jak to wygląda i czy jest taka możliwośc, czy odmawiają znieczulenia??
Mi odmówili chociaż chciałam zapłacić tłumacząc się tym że gdyby anestezjolog był przy każdym porodzie ze znieczuleniem to nie wychodziłby ze szpitala ale na znieczulenie można liczyć w Złotoryji-tak mi powiedziała lekarka do której chodziłam w ciąży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2014r. o 9:52
jak to?? ja myslałam że anestezjolodzy mają cały czas dyżury w szpitalu, a w razie jakiegos wypadku i nagłej operacji to na chirurgi nie ma anestezjologa?? Coś dziwne to tłumaczenie :> Przecież znieczulenie jest refundowane przez NFZ i należy się każdej rodzącej która o to poprosi :|
Chodzę prywatnie do ordynatora naszej porodówki i chyba z nią porozmawiam o znieczuleniu przy porodzie, na następnej wizycie, bo jak mi powie że w Bolesławcu nie ma znieczuleń to zgłoszę sprawę do rzecznika praw pacjenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2014r. o 14:49
Rodziłam w listopadzie, doskonala opieka zarówno w czasie jak i po porodzie, fachowy personel, nie przedłużają decyzji o cesarce, jeśli jest taka konieczność. POLECAM z całego serca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
27 lutego 2014r. o 15:29
~ napisał(a):
~ napisał(a): A czy któraś z Pań rodziła w bolesławcu ze znieczuleniem?? jak to wygląda i czy jest taka możliwośc, czy odmawiają znieczulenia??
Mi odmówili chociaż chciałam zapłacić tłumacząc się tym że gdyby anestezjolog był przy każdym porodzie ze znieczuleniem to nie wychodziłby ze szpitala ale na znieczulenie można liczyć w Złotoryji-tak mi powiedziała lekarka do której chodziłam w ciąży.


Ja jak rodziłam dokladnie to samo uslyszalam od poloznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9201
#wredota nieaktywny
27 lutego 2014r. o 18:48
~ napisał(a): jak to?? ja myslałam że anestezjolodzy mają cały czas dyżury w szpitalu, a w razie jakiegos wypadku i nagłej operacji to na chirurgi nie ma anestezjologa?? Coś dziwne to tłumaczenie :> Przecież znieczulenie jest refundowane przez NFZ i należy się każdej rodzącej która o to poprosi :|
Chodzę prywatnie do ordynatora naszej porodówki i chyba z nią porozmawiam o znieczuleniu przy porodzie, na następnej wizycie, bo jak mi powie że w Bolesławcu nie ma znieczuleń to zgłoszę sprawę do rzecznika praw pacjenta.


ciekawa jestem czy coś się dowiedziałaś na temat znieczulenia w naszym szpitalu, ja kiedyś słyszałam ze nie mają tylu anestezjologów w szpitalu żeby dawać znieczulenia, a ten który ma dyżur na chirurgii nie może schodzić na porodówkę bo w razie wypadku i konieczności natychmiastowej operacji nie ma możliwości żeby ją przeprowadzić jeśli nie ma anestezjologa bo skoro rodząca jest znieczulona to musi być przy niej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.