Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naziemna telewizja cyfrowa

8402
#minciu nieaktywny
14 września 2013r. o 18:27
Ja mam na dachu postawioną domową antenę siatkową. Siła i Sygnał 95% i 100%. Jak ktoś mieszka wysoko to powiem wam, że nie opłaca się u nas montować anten wielkich jak stodoła. Moja antena na allegro kosztuje jakieś 10-15zl:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
14 września 2013r. o 22:01
a jak sprawuja sie antenki pokojowe po wzmocnieniu sygnalu cyfrowego, i wylaczeniu sygnalu analogowego ? nadal planuje cos takiego jak na str 16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
15 września 2013r. o 1:16
Antena za okno w stronę południa i będzie OK, pod warunkiem że mieszkasz wysoko. Nie nastawiaj się na trzymanie anteny w pokoju, bo to bez sensu. Raz że szpeci, a dwa że odbiera kilkakrotnie słabszy sygnał jak za oknem. Zamiast nędznych 3 kanałów możesz złapać kilkadziesiąt, tak jak ja:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8546
#chiken nieaktywny
15 września 2013r. o 10:52
też mam naziemną cyfrową , odbieraną na szerokich pasmach . - Antena jest u mnie skierowana na Zieloną Górę , w ogóle nie musiałem nic ustawiać , aby złapać nowy program TVP INFO - włączyłem telewizor i już był, jest za darmo , czyli bez abonamentu cała telewizja cyfrowa - naziemna, ale już planują , żeby abonament był wliczony za telewizję w cenę odbioru za energię elektryczna i to dla wszystkich , nawet , jak nie masz odbiornika telewizyjno- radiowego , to też będziesz płacil abonament za radio , czy telewizje , - ciekaw jestem , co zrobią z tymi , co już płacą abonament za kablówkę , czy inne sieci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
15 września 2013r. o 13:09
Ja nie podpisywałem umowy z TVP to chyba nie muszę
płacić abonamentu?

Równie dobrze telefonie komórkowe i wszelkie inne maści mogą wymusić na ludziach abonament. Np abonament za pościel ? Za powietrze z cokolwiek. Wał i tyle nabijanie ludzi w butelkę.

Utrzymują się z reklam czy z abonamentu? Niech wybiorą! Jak z abonamentu to nie interesuje mnie plebania, retransmisja mszy swiętej czy jakiś inny chłam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2013r. o 16:21
Dzień dobry.
Chciałabym sie dowiedzieć jak jest z rozwiązaniem umowy w Azart-Sat...bo odbiór do niczego nie podobny w najtańszym pakiecie,zmuszaja do płacenia większej kasy żeby był lepszy odbiór.
Idem do NC+ ale nie wiem jak tu jest z rezygnacja bo jestem tylko najemncą mieszkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.qo niezalogowany
15 września 2013r. o 17:42
proponowalbym tv bez umowy http://n.pl/oferta/n-na-karte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
15 września 2013r. o 18:48
piszesz wypowiedzenie umowy ( a dokladniej osoba na którą jest wzięta telewizja ) i następnie skladasz w biurze obsługi klienta. Za miesiąc odetną TV.

Pytanie czy masz możliwość takiej rezygnacji? Jeśli nie możesz zrezygnować z TV to zmień pakiet na ten najtańszy za 5zl/miesięcznie.

Zanim kupisz TV satelitarną, dowiedz się czy będziesz mógł zamontować antenę satelitarną. Antena musi być skierowana mniej więcej na południe.

Co do N-ki, ja mam TNK HD i bez ładowania konta mam masę kanałów. Do białego dekodera tego płaskiego mam podpiętą antenę naziemną do odbioru DVB-T + Satelita. Razem daje zawsze dostęp do TV nie zależnie od pogody za oknem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.