Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naziemna telewizja cyfrowa

~abi niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 21:18
antena siatkowa ze wzmacniaczem ustawiona na sniezne kotly w tej chwili odbieraja mi te kanaly.
TVP1 HD
TVP2 HD
TVP Info
Polo TV
Eska TV
TTV
ATM Rozrywka TV
TVN
TVN Siedem
Polsat
Polsat Sport News
TV4
TV6
TV PULS
TV PULS 2
TVP1
TVP2
TVP Wroclaw
TVP HISTORIA
TVP KULTURA
TVP POLONIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 5:28
Ktoś napisał: Zanim kupisz TV satelitarną, dowiedz się czy będziesz mógł zamontować antenę satelitarną. Antena musi być skierowana mniej więcej na południe(...).

Prawo do posiadania odbiornika satelitarnego, czy radiowego, wynika m. in. z prawa do swobodnego przepływu usług. Zakaz montowania anten byłby ograniczeniem w dostępie do usług, co jest niezgodne z prawem unijnym.
- Odmowy zgody na montaż nie można uzasadniać możliwym zniszczeniem elewacji lub pokryć dachowych, itd.[img=1388809689_0ugsiop.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
5 stycznia 2014r. o 19:29
~Heniu napisał(a): Chciałem zapytać jakie kanały łapiecie w Bolesławcu i okolicy telewizji cyfrowej naziemnej - chodzi mi tu głównie o kanały czeskie i niemieckie czy je łapiecie . Jak tak czy z jednej anteny - czy trzeba mieć dwie w różne strony skierowane ? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie ?? Z
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abii niezalogowany
15 lutego 2014r. o 13:43
Dzis przeprogramowalismy dekoder i zniknelo kilka kanalow typu tvp info kultura a za to jest tv trwam. Antena ustawiona na sniezne kotly. Nawet jedynki i dwojki w hd nie ma. Mam nadzieje ze to chwilowe klopoty ze zmianami multipleksu. A jak jest u was ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomasz niezalogowany
15 lutego 2014r. o 14:05
u mnie tak samo, tez nie mam tych kanalow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abii niezalogowany
15 lutego 2014r. o 14:15
jest informacja na jedynce na pasku ze trwa naprawa i przepraszaja za brak niektorych programow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
15 lutego 2014r. o 16:01
U mnie wszystko ok. Wszystkie kanały są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z Dobrej niezalogowany
15 lutego 2014r. o 18:15
assassin napisał(a): U mnie wszystko ok. Wszystkie kanały są.

u mnie też. Wcześniej informowali, że tvp1 i 2 od marca będzie w hd i tylko w hd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.