Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

~jak niezalogowany
25 września 2010r. o 0:55
Świadkami przedziwnego widowiska byli niedawno mieszkańcy Moskwy. Na spowitym chmurami niebie ukształtował się w pewnym momencie jasny okrąg, kontrastujący z pozostałą częścią nieba. Niesamowite zjawisko przywołujące skojarzenia z filmem "Dzień Niepodległości" czy innymi wysokobudżetowymi produkcjami, udało się zarejestrować za pomocą telefonu komórkowego jednemu z mieszkańców, który jechał w tym czasie samochodem.

[img=1285368903_5t8sfjy.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
25 września 2010r. o 8:11
Pannazdzieckiem napisał(a): wytłumaczysz mi czym jest HAARP. Czekam na odpowiedź.


Nie jestem pewien czy miało by sens cokolwiek tłumaczyć :)
Ty już masz soje wyrobione zdanie na ten temat ,wątpię w to że za moją sprawą zechcesz je zmienić. Wiem że jak ktoś zechce znaleźć sobie sposób do zamartwiania się , to ciężko go od tego odwieść.
Niestety muszę Cię trochę zmartwić .
W ten sposób rodzą się mianie prześladowcze.

HAARP- Wikipedia .

http://pl.wikipedia.org/wiki/HAARP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2010r. o 8:26
Człowiek widzi to co chce zobaczyć. Jeden widzi UFO, drugi Maryję , trzeci Jezusa na drzewie :)
Nie łączcie zamachów WTC z tym. Co to ma udowodnić? Nawet jeżeli to było wyburzenie to jaki ma to związek ze smugami?
Więcej chemii i zarazków krąży wokół was, kominy są bliżej was niż samolot który coś rozpyla. Do tego rozpylanie było by nieskuteczne z racji wiatru na pewnej wysokości. Jaką mamy pewność że coś rozpylone na dużej wysokości spadnie rzeczywiście do celu? Przecież to może zlecieć kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów dalej. Czemu to rozpylają jak jest czyste niebo? Aby zobaczyć jak to robią?
Lepiej rozpylić w porze największego prawdopodobieństwa deszczu, nad chmurami, i z deszczem zaraza i chemia też spadnie.
I nie wierzę że to jakiś tajny plan rządowo-wojskowy bo nie takie tajności wyciekały, zwłaszcza że o tym się mówi i zdradzający tajemnicę byłby obwołany drugim zbawicielem ludzkości po Chrystusie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
25 września 2010r. o 8:55
A może to ON... wrócił ??

Nie ... Jego powrót dało by się zauważyć ;)

Media podały by info:
-Jakiś człowiek biega od świątyni do świątyni i przegania batem kapłanów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2010r. o 8:59
O tajności Chemitrails:
Dzisiejszy ONET z pierwszej głównej strony. Wejdźcie sobie na Onet i znajdziecie
http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/zatrute-niebo,1,3699247,artykul.html

Takie to tajne. Ale to pewnie tak aby osmieszyć teorię ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2010r. o 9:17
Zwolennikom teorii spiskowej polecam napisać list do Jarka Kaczyńskiego. Ten największy patriota od czasów Piłsudskiego na pewno nie da otruć Polaków. Weźmie Macierewicza z Rydzykiem i dowie się czy to Tusk przypadkiem nie macza w tym palców.
Tusk musi coś o tym wiedzieć ponieważ nadzoruje siły zbrojne.
A jeżeli Jaro nie będzie chciał wyjaśnić tej sprawy, to widocznie Jaro patriotą nie jest i kilku ludzi z forum, fanów Kaczyńskiego , będzie zawiedzionych. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2010r. o 9:19
Drodzy "smoleńszczacy"
Wiem jak bardzo lubicie wymyślać głupoty, wiem jak was kręcą takie historie, ale niestety, tak jak wszystkie wasze historyjki i ta jest bez sensu. Jeżeli ta mgiełka utrzymuje się przez kilka godzin w tym samym miejscu to znaczy, że ma problemy z opadem i rozproszeniem, to jaki sens ma takie rozpylanie? Jeżeli rozpylono coś takiego nad jakimś miastem, to źle się powinni poczuć w innym odległym mieście, a to za sprawą wiatru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5044
#adiwood nieaktywny
25 września 2010r. o 9:29
Dzięki za ten artykuł na Onecie. - Więc sprawa otwarta, wojsko nie chce komentować, badacze nie mają dobitnych dowodów co to jest...

Co do śladów kondensacyjnych, obserwowałem takie często w dzieciństwie mieszkając na wsi (lata 80-te), nigdy nie wytrzymywały więcej jak kilka - kilkanaście minut , no i chmurki się z nich nie robiły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza