Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Najlepsza pizza w Bolesławcu

~kina niezalogowany
27 września 2010r. o 22:32
wg mnie u Przyjaciół to porażka, ciasto cienkie jak papier a dodatków nie widać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4690
#CROW nieaktywny
27 września 2010r. o 22:32
w sumie...jak leci na kasę to Cię ta pizzerką udławi,ale jak konkretna panna to jakos przełknie:D :*

WALKA ZE MNA? GRATULUJE ODWAGI,WSPOLCZUJE GLUPOTY...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4985
#satanislaw nieaktywny
27 września 2010r. o 22:36
w sumie tak sie tylko mowi I tak kazdy chcialby pokazac sie z jak najlepszej strony w kazdym calu Czasem niestety :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2010r. o 22:39
Najlepiej zrobić sobie samemu w zaciszu domowym, wg własnych upodobań i zajadać się ile wlezie :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
27 września 2010r. o 22:40
~ napisał(a): Najlepiej zrobić sobie samemu w zaciszu domowym, wg własnych upodobań i zajadać się ile wlezie :]
zgadzam się:)

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ale to nie tu niezalogowany
27 września 2010r. o 22:49
W zeszły wtorek jadłem dobrą pizze.Ale to niestety nie w Bolesławcu tylko we Wrocławiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5010
#flapjack nieaktywny
27 września 2010r. o 23:00
oki zmiana pytania:)gdzie jest najlepsza pizzerka w Bolesławcu:)Bo pizza to już wiemy:)Kiedyś bardzo mi smakowała z żabki niedaleko pks-u:)Nie wiem jak teraz bo już dawno nie jadłem:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
27 września 2010r. o 23:09
Mam długi "staż" w smakowaniu tego smakołyku, jakim jest pizza.
Pierwsze jadałem w w połowie lat 80-tych, w kawiarence na ul. Starzyńskiego( teraz jest tam apteka).
Nawet najmniej smaczna obecnie pizza w Bolesławcu, jest lepsza od tego, co tam serwowano. :)

Obecnie, najsmaczniejsze według mnie, serwuje "peppepizza".
Pizze, jakie tam podają - są wyśmienite :]


Dopisane 27.09.2010r. o godz. 23:09:

flapjack napisał(a): oki zmiana pytania:)gdzie jest najlepsza pizzerka w Bolesławcu:)


W cukierni na ul. Kościelnej. Duże, smaczne i niedrogie :D

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.