Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Najlepsza pizza w Bolesławcu

~Tomaszow niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 5:16
Dwukrotnie podali spalona rybę. Nie przeprosili. Skasowali. Ocena zła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adi niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 6:09
el pablo - super pizza w ostatnim czasie, chyba zmiana kucharza poskutkowala! polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zadowolona niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 8:33
el pablo - super pizza
Potwierdzam,byłam dwa razy,raz ze znajomymi, raz z rodziną,wszyscy mega zadowoleni. Zgodnie stwierdziliśmy że tak dobrej pizzy nigdy nie jedli w Bolesławcu, i że jest lepsza od tej z Tomato
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 10:07
Jakiś czas temu często jeździłem z rodzina do Tomato w Tomaszowie ale ostatnimi czasy pizza była regularnie przypalana, cały spód czarny. Nie wiem czy to wina kucharza czy w czym tkwi problem ale kiedyś tego nie było. Szkoda bo pizza dobra ale spalenizna to przesada. Obecnie chyba najlepsza jest w Bella Italia a przynajmniej ja tak uważam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 10:32
tylko rafaello na starzynskiego.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
2 czerwca 2016r. o 11:07
najlepsza to z biedronki :D 7.99 ,dokupić oliwki, kukurydze ,salami i mamy za 15zł na full wypasie :D
a tak na poważnie to zawsze ta z pieca będzie lepsza byle nie przypalona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 14:10
El Pablo ! Czekaliśmy na pizzę ok 1 godziny , proszę mi wierzyć ale naprawdę nie była smaczna ,"bezpłciowa" nie doprawiona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki tam niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 15:02
pizze sa za drogie , nie warte ceny jaka sie za nie płaci i tyczy sie to ogółu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.