Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Najlepsza pizza w Bolesławcu

~taki tam niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 15:02
pizze sa za drogie , nie warte ceny jaka sie za nie płaci i tyczy sie to ogółu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 15:05
~taki tam napisał(a): pizze sa za drogie , nie warte ceny jaka sie za nie płaci i tyczy sie to ogółu .

racja za 20 zł można zrobić nie jedną a dwie pizze a nawet 3.... ja również wole w domu zrobić ale jak ktoś chce coś na szybko albo do browarka to ok ale tak zamawiać to się nie opłaca ale cóż kraj bogaty a niby bida:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 15:49
~zadowolona napisał(a): el pablo - super pizza
Potwierdzam,byłam dwa razy,raz ze znajomymi, raz z rodziną,wszyscy mega zadowoleni. Zgodnie stwierdziliśmy że tak dobrej pizzy nigdy nie jedli w Bolesławcu, i że jest lepsza od tej z Tomato


Wczoraj tam byłem z żoną. To nie jest pizza co tam podają - jakieś grube, gumowate ciasto z dużą ilością sera marnej jakości na wierzchu :/ . Może i ilość duża, ale jakość tragiczna.
Może nazwać to pizzą ktoś, kto pizzy prawdziwej nie jadł. W Bolesławcu i okolicach ciężko o dobrą pizzę - niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~der niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 15:53
Jedyne miejsce gdzie jadłem pizze podobną do czegoś w miarę dobrego to u" Włocha w okrąglaku" reszta to szkoda po prostu ...kasy , miasto niby takie ekstra ale tu niestety nie ma nic ciekawego i dobrego w takiej norze jak Szprotawa jest pizza z prawdziwego zdarzenia wiec polecam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 18:15
najlepsza pizza w Bolesławcu jest w Tomaszowie w pomidoro :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 18:34
Pizza z Rafaell przy ul.Starzynskiego,przepyszna,mniam,mniam! Ale teraz,by się zjadło.Zaraz zamówię..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
2 czerwca 2016r. o 19:51
Tak wygląda pizza z Antica - gorszego gówna nie jadłem nigdy - 3 lata temu mieli dobrą

Teraz polecam El Pablo na cieście graham - pychotka[img=1464889876_ajuyycn.jpg]

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15221
#Rnull nieaktywny
8 września 2016r. o 23:44
Ostatnio do El Pablo nie szło się dodzwonić. Kiedy ktoś tam ostatnio zamawiał pizze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza