Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Najlepsza pizza w Bolesławcu

11100
#Blackjack nieaktywny
11 września 2016r. o 22:39
W czerwonej karczmie :D Pamiętacie ich hamburgery ? ;(

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
11 września 2016r. o 23:06
Jesli chodzi o sam Bolesławiec...

1. Bella Italia (prawdziwa Włoska pizza, dobra na cienkim ciescie jak w Italii)

2. Joker (duża i dobra ale na grubszym ciescie)

3. u przyjaciół (też dobra, i tez na grubszym)

Trzeba jednak pamiętać, że w zależności od smaku, ilości zamówień i dnia w każdej pizzerii wychodzi inaczej pizza, czasami przypalona, czasami długo sie czeka, czasami dodatki nie takiej jakości jak być powinny. Dotyczy sie to każdej pizzerii bez wyjątku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawodowy kuchasz niezalogowany
12 września 2016r. o 7:03
wszystkie pizze w boleslawcu sa robione na odpadkach warzywnych i mięsnych pizza to ich pomyssl na spieniężenie słabej jkosci produktów lub już wycofanych ze spożycia nie wiem co po ktoś sobie reklamy sztuczne robi na tym portalu pizza to odpadki

nikt w boleslawc nie robi w normalnych prodkukot i wbijcie sobie to do glowy zaciemniona grupo znawcow pizzy

a temat robiony i podnoszony przez pizzerie ZAL !!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J niezalogowany
12 września 2016r. o 9:04
Wierzę w to co piszesz,tak, jak piszesz kuchasz, zapamiętaj zawodowy kucharzu,że prawidłowa pisownia,to KUCHARZ.Nie zjadłabym twojej pizzy,bo jeśli byś ją tak zrobił,jak znasz się na pisowni,to ja dziękuję.I po co kogoś oczerniać.Oj, jak wszystkie pizzerie w Bolesławcu,będą chciały,abyś,to udowodnił,to nie zazdroszczę ci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zenek niezalogowany
23 października 2016r. o 21:24
Orientuje się ktoś czy w pizzeri joker płaci się za opakowanie?jeśli tak to ile? Bo sam dowóz to chyba 3zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nina7 niezalogowany
23 października 2016r. o 22:26
NIEMA W BOLESŁAWCU DOBREJ PIZZY!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bitek niezalogowany
23 października 2016r. o 23:00
Bella Italia - dla mnie nr1!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ula niezalogowany
24 października 2016r. o 8:53
Ja najlepszą jadłam w Da Grasso w Legnicy. Duża, nie za gruba i nie za cienka, 2 sosy duże gratis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza