Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
25 lutego 2019r. o 6:12
Dzień dobry:)



Nieporozumienia...:D

[img=1551070289_lkiy7cz.jpg]


DP napisał(a): [Dzień dobry E
Trochę przesadziłaś z tą próbą nawracania, ale ja się nie gniewam.
Szanuję Ludzi o innych poglądach niż moje ale tego samego oczekuję w zamian.


? Jestem zaskoczona. Dlaczego miałabyś się gniewać? te słowa nie były skierowane konkretnie do Ciebie, tylko w eter.
Mając inne poglądy można potraktować ten tekst jak rozmowę z Przyjacielem, którego zapewne masz. Tam jest wiele pytań, które może zadać sobie absolutnie każdy, pomijając poglądy. Taka chwila refleksji. Może ktoś ma w tej chwili zawirowania życiowe i jest to czas, aby usiąść i się zastanowić, Co się dzieje? Dokąd ta sytuacja może mnie zaprowadzić? Do kogo mogę się zwrócić o pomoc? Czy jest ktoś, kto potrzebuje mojej pomocy?
Zapewne zauważyłaś, że ja nie jestem typem wojowniczki. Od lat wychodzę z założenia, że"Zgoda buduje, niezgoda rujnuje":)

Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
26 lutego 2019r. o 10:05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 lutego 2019r. o 18:52
E napisał(a): Dzień dobry:)



Nieporozumienia...:D

[img=1551070289_lkiy7cz.jpg]

DP napisał(a): [Dzień dobry E
Trochę przesadziłaś z tą próbą nawracania, ale ja się nie gniewam.
Szanuję Ludzi o innych poglądach niż moje ale tego samego oczekuję w zamian.


? Jestem zaskoczona. Dlaczego miałabyś się gniewać? te słowa nie były skierowane konkretnie do Ciebie, tylko w eter.



Mając inne poglądy można potraktować ten tekst jak rozmowę z Przyjacielem, którego zapewne masz. Tam jest wiele pytań, które może zadać sobie absolutnie każdy, pomijając poglądy. Taka chwila refleksji. Może ktoś ma w tej chwili zawirowania życiowe i jest to czas, aby usiąść i się zastanowić, Co się dzieje? Dokąd ta sytuacja może mnie zaprowadzić? Do kogo mogę się zwrócić o pomoc? Czy jest ktoś, kto potrzebuje mojej pomocy?
Zapewne zauważyłaś, że ja nie jestem typem wojowniczki. Od lat wychodzę z założenia, że



"Zgoda buduje, niezgoda rujnuje":)

Miłego dnia Bajarze:*




Dobry wieczór:)

Dlaczego tu tak cicho.

Niczego nie wycinam z Twojego posta.Ważna jest całość,choć składa się z wielu elementów a każdy z nich to całości odrębny i ważny elementy.Gdy zabraknie choćby ułamka jednego z nich, przestaje być sensowną całością.

Cieszę się że sprawa się wyjaśniła. tylko gdy rozmawiasz z eterem, jego cytuj.Tym sposobem unikniemy nieporozumień.



spokojnego wieczoru:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
28 lutego 2019r. o 6:14
Dzień dobry:)

Dziś próba silnej woli, lecz niech nikt się nie smuci.
Po trzech pączkach bieg do lasu i...kalorie się zrzuci.

:D[img=1551330619_1kku8dp.jpg]


DP napisał(a): ...tylko gdy rozmawiasz z eterem, jego cytuj.

I wszystko jasne :)

Miłego dnia Bajarze :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
28 lutego 2019r. o 19:38
E napisał(a): Dzień dobry:)

Dziś próba silnej woli, lecz niech nikt się nie smuci.
Po trzech pączkach bieg do lasu i...kalorie się zrzuci.

:D[img=1551330619_1kku8dp.jpg]



Iiii tak mi mów ;)

Jaaaak pączków nie lubię,zjadłam aż dwa i...
:D

;)


Dobry wieczór :]
Jutro piątek piąteczek piątunioooo...
Póki co....sssspokojnej przessspanej,coby wysssspanej Bajeranci :)
:*:*:*
[img=1551379135_o7or3rr.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
2 marca 2019r. o 9:39
Dzień dobry:)

"Umiem cierpieć biedę, umiem i obfitować. Do wszystkich w ogóle warunków jestem zaprawiony: i być sytym, i głód cierpieć, obfitować i doznawać niedostatku." Flp

[img=1551515622_eee1no1.jpg]


bax napisał(a): Jutro piątek piąteczek piątunioooo...


Baxiu:* piątek jest fajny, ale wtorek i czwartek też;)
Wszystko zależy od sytuacji życiowej;)

[img=1551515872_8d7xdjc.jpg]


Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
7 marca 2019r. o 20:07
Dobry wieczór:)

niech Bukartyk się wypowie


skoro inni nie potrafią

spokojnego:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
11 marca 2019r. o 18:39
Bajeranci :*:*:*

Aaa..popłakam sssse do podusi i juszszszsz....



TszszszymmmTaaaa Sssssię....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza