Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

7612
bax
27 marca 2020r. o 7:27
Dzień dobry i niech taki będzie :) :) :)

@-peczki :*:*:*

[img=1585290424_a3wxw2m.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
27 marca 2020r. o 16:15
A idźcie Wy ;|

Przecież musiałam skrócić grzywkę, bo jak ja wyglądam ;(

[img=1585321896_qwkz9cs.jpg]

:D
Nama :* wkleja coś co tylko facebookowcy otworzyć mogą ;(
Jak żyć panie premierze? jak żyć?

Jest jeden pozytyw...piękne Stokrotki:*, które można spotkać na...łące? nie :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
27 marca 2020r. o 18:23
Ładny kolorEk :D
Liczę sobie obwód działki,co by drzewka posadzić ,ile ich ma być :| i jeszcze żeby placu na warzywa wyssstarczyło,o kwiatkach bratkach i stokrotkach ...mogę zapomnieć ,bom noga z matmy :/ ..
;) [img=1585329799_mh6a5lt.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
27 marca 2020r. o 20:00
Dobry wieczór moje baby :)

Świat gubi się w chaosie , a pod stopami toczy się spokojne życie :)



[img=1585335609_fny11c6.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Aksamitka niezalogowany
27 marca 2020r. o 20:36
Dobry wieczór:)
a ja sieje trawę, duuuużooo zielonej soczystej traaawy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
27 marca 2020r. o 21:00
~~Fiołkowa Aksamitka napisał(a): Dobry wieczór:)
a ja sieje trawę, duuuużooo zielonej soczystej traaawy!


Ja marzę sobie o kwiatowej łące i jak to wszystko się skończy, to chyba też sobie zasieję :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Aksamitka niezalogowany
27 marca 2020r. o 21:08
Łąkę już mam;)


:)
a to jak papieru zabraknie
tylko dla zawodowców;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
27 marca 2020r. o 21:15
To teraz wiem po co Ci ta trawa :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.