Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

7612
bax
27 września 2020r. o 14:26
JeeeSsssstemmmm !! :d

Gosiu Kochana :*:*:*
Urodziny Bajania,to Twoja zasługa :)
Nie będę się rozpisywać i nap...arzć w te kwadraciki (co by nie odpadły ) :p...
Dziękuję za wszystko :) ...
Piosenka z dedykacją dla Ciebie :)
:*


Wszystkiego Najlepszego LetNiuchy :*:*:*
Nooo tooo balujemy czyyy ssssoooooo :| :D
:*


[img=1601209559_brn5vzh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
27 września 2020r. o 21:13
Eeeeeeeeeee... czy Ty aby mnie przedrzeźniasz ??? :> :D :P

Baxiu , ja tylko miałam jakąś misje, bo chyba każdy musi być tam gdzie być powinien , czasami nawet niezależnie od tego czy o tym wie i czy tego chce :) Sama już nie wiem .... chociaż czasami napotkani ludzie są tylko tego świadectwem w większym bądź mniejszym stopniu.


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
29 września 2020r. o 6:31
Dzień dobry:)

Deszcz za oknem? mam kalosze, to nie zmoknę;)

"Czasem deszcz o szyby zadzwoni
Mokra trawa kroplami lśni
Łzami łatwiej tęsknotę zasłonić,
Więc dziękuję deszczowi za łzy."



Miłego dnia Bajarze:*





"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
30 września 2020r. o 16:15
Kalosze to Ty trzymaj na inne okoliczności ;) Bo żmijuchy i te sprawy ..no wiesz ;)

[img=1601475358_as6tatm.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
30 września 2020r. o 19:49
Mgosia napisał(a): ...) Bo żmijuchy i te sprawy ..no wiesz ;)


Żmijuchy może dadzą się nabrać :D
[img=1601487828_2dq0qv2.jpg]


Gorzej z tymi innymi sprawami , chociaż... nie grozi :D
[img=1601488056_aqhjrng.jpg]

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
30 września 2020r. o 20:57
:D :D :D Śmiej się śmiej , jak Cię rozdymka weźmie, to się skończy śmianie :> :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
1 października 2020r. o 6:40
Dzień dobry:)

[img=1601527061_ntg1tuq.jpg]


Więc...



Mgosia napisał(a): :D :D :D Śmiej się śmiej , jak Cię rozdymka weźmie, to się skończy śmianie :> :D


Nie raz bywało :D

Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
1 października 2020r. o 21:11
Może i tak , ale dzisiaj to raczej nie , bo jak Cię mijałam to było na spokojnie ;) :D



Spokojnego wieczoru :) :*

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza