Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
1 października 2020r. o 21:28
Mgosia napisał(a): ... bo jak Cię mijałam




Mgosia napisał(a): .Spokojnego wieczoru :) :*


[img=1601580394_fl6kng1.jpg]

:D

Dobrej nocy Bajarze :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
2 października 2020r. o 21:44
Już Cię widzę z tym tortem :D Chyba nawet mnie by zemdliło :D




Dopisane 02.10.2020r. o godz. 21:44:

Pora założyć piżamkę z kaczorkiem więc .... :D :D :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
3 października 2020r. o 8:34
Dzień dobry:)

Tak w soboty miewam, że długo rano "dojrzewam"
Przy kawusi i śniadanku, myśląc o miłym poranku.
A niech będzie miłe i popołudnie, bo dziś słonko grzeje cudnie.
No a wieczór moi mili....grunt żebyśmy głowy nie stracili :D



Mgosia napisał(a): Już Cię widzę z tym tortem :D Chyba nawet mnie by zemdliło :D



Wyobraź sobie, że upiekłam okrągły, ale trochę nadgryzłam i...coś takiego mi wyszło :D
[img=1601706795_j0rdd39.jpg]


Miłego dnia Bajarze :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
3 października 2020r. o 21:19
E napisał(a): Dzień dobry:)

Tak w soboty miewam, że długo rano "dojrzewam"
Przy kawusi i śniadanku, myśląc o miłym poranku.
A niech będzie miłe i popołudnie, bo dziś słonko grzeje cudnie.
No a wieczór moi mili....grunt żebyśmy głowy nie stracili :D

[/] :*


Jak na sobotę, to ładnie to Ci wyszło, Pani E
Pozdrawiam i udanego wieczoru życzę. :-):*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
3 października 2020r. o 22:39
Powiadasz, że nadgryzłaś.. hmmm ... widzę, że nie jeden raz ;) :D
Zawsze lubiłam wygryzać figurki w waflu :) :) :) małe rzeczy, a sprawiają radość :)
Warto je zdobywać, by powstała jedna wielka całość, zwana szczęściem :)
Spokojnej nocy :)




"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
4 października 2020r. o 8:21
Dzień dobry:)



Ciąg dalszy...



Orion napisał(a): Jak na sobotę, to ładnie to Ci wyszło, Pani E
Pozdrawiam i udanego wieczoru życzę. :-):*

Dziękuję baaardzo Orionie, a masz :* :D


Mgosia napisał(a): Powiadasz, że nadgryzłaś.. hmmm ... widzę, że nie jeden raz ;) :D

Oj, nie bądźmy drobiazgowi, kłócić się nie będziemy :D
[img=1601792391_0v8wsmt.jpg]


Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
4 października 2020r. o 13:06
EeeEEeeEeeeEee ... coś miałam napisać , ale zapomniałam co :/
Kiedy będzie wiosna ??? Bo już za nią tęsknię :) Kocham jesień, ale ciepłą bez "ciapy" .


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
4 października 2020r. o 14:10
"Dziewczyny płaczą, bo skończyło się już lato"

:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.