Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

~~Oko niezalogowany
5 listopada 2021r. o 21:35
sloneczko010981 napisał(a): Czasem tak się zastanawiam, ile jeszcze muszę dostać po dupie, żebym w końcu się poddała, albo całkowicie zmieniła swoje życie i zostawiła to wszystko w cholerę.
Tylko po co masz się poddawać ? Chociaż czasami warto sięgnąć dna, żeby zobaczyć wszystko z innej perspektywy i powstać silniejszym niż kiedykolwiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
6 listopada 2021r. o 18:22
Słoneczko :) też kiedyś tak myślałam...
Z biegiem lat,przyzwyczaiłam się do "ciężkiego życia" ...bo...Kto powiedział,że będzie lekko ?...
:)


Przelotem zapodam,co ostatnio słucham...
:(..


A,ssswoją drogą...






Trzymajcie się Bajeranci :*:*:*....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
6 listopada 2021r. o 22:05
Dobrzy ludzie otwierają nasze serca, źli oczy i umysły. Jedni są spokojną przystanią, drudzy szkołą przetrwania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2021r. o 1:00
~~Ja napisał(a): Dobrzy ludzie otwierają nasze serca, źli oczy i umysły. Jedni są spokojną przystanią, drudzy szkołą przetrwania.


Ty ... dobrze mówisz , ale powiedz mi , kto cenniejszym jest , ten , co otwiera serce , czy umysł ?

Mi osobiście zawsze się wydawało , że istnieje równowaga i symbioza między organami ... ale taki stary głupiec , jak ja ... i alkoholik z dyplomem nie wart uwagi , szczególnie kiedy przestał być przydatny , powinien znać już odpowiedź ... stary głupiec ... wciąż szukam Promienia ... Serca i Umysłu .

Moim skromnym zdaniem równowaga , to podstawa , nie szukam różnic :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
7 listopada 2021r. o 8:07
Wynoś się stąd chamie, widzę że ci bardzo zależy żeby ten temat nie istniał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2021r. o 13:55
~~Ja napisał(a): Wynoś się stąd chamie, widzę że ci bardzo zależy żeby ten temat nie istniał.


Właśnie się rozkręcam ... TY . Nikogo przepraszać nie będę i nikt mi nie będzie mówił , co mam myśleć .
Mylisz się ... TY , zależy mi na tym , aby temat dla pań marzących o idealnym facecie kwitł jak słoneczniki , albo storczyk . A ledowe lampki na korytarzu symbolem poświęcenia .

Więc nie mów do mnie chamie , bo ... też potrafię lecieć po pasemkach Kufeo :)

Miłego popołudnia :)



Dopisane 07.11.2021r. o godz. 13:55:

... nawiasem ... swego czasu miałem zaszczyt poznać Sentinela i Artura ... tak wiem , robię gnój z bajania przyjaciół , miejmy nadzieję , że dobry bóg Świątobliwych Matron wybaczy mi i zapewni tzw. zbawienie . Każdą matkę trzeba szanować , więc nie mów do mnie chamie . Bo szacunek w genach mam zakodowany ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
7 listopada 2021r. o 17:23
Panna za grosz nie masz szacunku do nikogo .Kompletnie do nikogo z forumoiczów!
Obrzuciłeś wszystkich błotem w każdym temacie,wypisując niestworzone historie,o epitetach nie wspomnę...
Nie rób tu szamba...
Piszesz o zmarłych Przyjacielach,byłęś ,odwiedziłeś ich groby,zapaliłeś świeczkę? spytałeś jak rodziny zmarłych czują się? jak sobie radzą ?czy potrzebują pomocy ?...

Bajeranci :*
Sssłucham ssse ...





Dopisane 07.11.2021r. o godz. 17:23:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 listopada 2021r. o 19:11
Szczególnie Ciebie Baksowo obraziłem .

&list=RDl1BfV-L-Vek&start_radio=1

Miłego wieczoru mówi cham i prostak.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza