Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
16 stycznia 2011r. o 15:32
~ramzess napisał(a): zehnder obóz pracy i tyle .jak ktos tam jakos awansuje to tylko za podpierdalanie kolegów;/


Właśnie.Tam tak jest, atmosfera fatalna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
16 stycznia 2011r. o 19:00
~ napisał(a): a spawa ktos z was w wykrotach?

no ja spawam...place takie sobie 1600 plus premia 200 jak chodzisz non stop i na zwolnienia nie ale na miesiac umowa i tak juz od ch....a czasu. tyle ze ekipa sensowna i nikt tam nie bawi sie w jakies podchody z podpieeeeerdalaaaniem.no i dojazd ...

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
16 stycznia 2011r. o 20:51
Większość wypowiedzi pochodzi od osób nigdy tam nie pracujących. Albo od leserów, którzy się dziwią, że jak pracodawca płaci, to również na czelność cokolwiek wymagać.
Z podejściem, które reprezentują co niektórzy życzę powodzenia w znalezieniu jakiejkolwiek pracy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niepodlegly niezalogowany
16 stycznia 2011r. o 21:44
Nie wiem kto z tych co tu piszą tam pracuje czy nie. Ja tam pracowałem i to co tu piszą to prawda. To co tu piszą to i tak mała szczypta tego co tam się dzieje i jak traktują "normalnego" pracownika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4411
#begin nieaktywny
17 stycznia 2011r. o 17:41
Delikatnie rzecz ujmując zrobiło się jakoś nieprzyjemnie. Szanowna Dyrekcja postanowiła zrobic z firmy drugą Toyotę wprowadzając KAIZEN, 5S (oby do maja) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3761
#Myszaka nieaktywny
17 stycznia 2011r. o 18:35
begin napisał(a): Szanowna Dyrekcja postanowiła zrobic z firmy drugą Toyotę wprowadzając KAIZEN, 5S (oby do maja) :P


a co to jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
17 stycznia 2011r. o 19:33
Jestem zatrudniony w tej firmie i nie narzekam. Trzeba pracować jak chyba w innych firmach i nie muszę z nikim pić abym miał lżej . Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2011r. o 21:19
k1p napisał(a): Większość wypowiedzi pochodzi od osób nigdy tam nie pracujących. Albo od leserów, którzy się dziwią, że jak pracodawca płaci, to również na czelność cokolwiek wymagać.
Z podejściem, które reprezentują co niektórzy życzę powodzenia w znalezieniu jakiejkolwiek pracy...


Ciekawe... Mylisz się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza