Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~~Aga niezalogowany
5 września 2017r. o 21:44
I brawo Ty :)
Ale tak na serio. Popieram to co napisała Ewi
Faktycznie jest tak. Jeśli sami nie weźmiemy swego losu w swoje ręce to będą Nas dalej tak traktować. W tym zakładzie wiele już się działo. Były osoby, które wprowadzały zmiany rozmawiając z ludźmi ale i były takie które tylko mówiły jak ma być i koniec.
Niestety lepiej już nie będzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~White niezalogowany
6 września 2017r. o 20:15
Skąd te kwoty?Pracuję 4 lata.Na umowie mam 2250 +premia i dojazdy 550 i 100.Co daje 2900.Gdy podpisywałam umowę na czas nieokreślony powiedzieli mi że po 5 dostanę 2400 podstawy.Nie doczekam.Zwalniam się.Nie będę pracować za innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lj niezalogowany
6 września 2017r. o 21:27
pewnie, pracuj dla siebie i na siebie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł788 niezalogowany
7 września 2017r. o 11:23
A tak gów....gadacie. Tylko potraficie narzekać !! Zawsze znajdą się plusy i minusy, jak w każdej firmie.

Ja pracuje i jestem zadowolony. Pracowałem w wielu firmach-fabrykach i mam porównanie.
I jak już to TOYOTA a nie Tbai :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ino niezalogowany
19 września 2017r. o 15:28
Co to się na szwalni dzieje, że podobno tyle kobiet się zwalnia ostatnio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szwalnia niezalogowany
19 września 2017r. o 18:07
~~ino napisał(a): Co to się na szwalni dzieje, że podobno tyle kobiet się zwalnia ostatnio?

Te same k....y to i sie kobiety zwalniają bo ile będą sie z tymi samymi ten teges :D. A tak na poważnie to niech traktują ludzi dalej jak przedmiot w całej strefie powinien być strajk z tych zakładów ludzie powinni wyjść i strajkować bo to co się dzieje nie tylko w TBAI, BPW, RENA itp to przechodzi ludzkie pojęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 września 2017r. o 13:52
~~Paweł788 napisał(a): A tak gów....gadacie. Tylko potraficie narzekać !! Zawsze znajdą się plusy i minusy, jak w każdej firmie.

Ja pracuje i jestem zadowolony. Pracowałem w wielu firmach-fabrykach i mam porównanie.
I jak już to TOYOTA a nie Tbai :-P


Wcześniej to tez była Toyota tylko w spółce z Aisinem:
TBAI Toyota Boshoku Aisin
TBPL Toyota Boshoku Poland

Teraz brzmi dumniej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~operator niezalogowany
21 września 2017r. o 0:43
To co się dzieje w obecnej chwili na szwalni po urlopie to katastrofa.Operatorzy uciekają ,w piątek na zebraniu menadżerka powiedziała,że to nie wina zakładu tylko pracowników ,że zwalniają się bo duża jest konkurencja na rynku.Ale niech Pani menadżer zada sobie pytanie dlaczego tak się dzieje,a nie zwala na ludzi.Normy zwiększają,ludzi brakuje ale to nie ważne,plan wdanym dniu ma być.Tyle osób co przeszło przez szwalnie to nie da się zliczyć ,kobitki kiedyś przychodziły a teraz to nie ma ich.Jeszcze starzy operatorzy uciekają,teraz to powoli kierownictwo zaczyna stać przy maszynie.Ostatnio zwolnili osoby bo wolniej szyły, a one chciały dalej pracować.Co za polityka kierownictwa,ciekawi mnie ,czy kierownictwo japońskie wie jak to polacy rządzą.Operatorzy chodzą na L4 bo ileż można -ręce ,nogi wysiadają.Ja to bym wszystkie zdjęła ze stanowisk TL i GTL.Szkoda mi operatorów tych doświadczonych ,którzy odchodzą.Zmieńcie swoją politykę rządzenia,bo będzie bardzo niedobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza