Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~obecny pracownik niezalogowany
17 czerwca 2012r. o 22:56
Odnosząć sie do tego długiego komentarza to na osoba nie wie o czym gada.... najlepiej jej swie podlizywac i w ogóle... co ona gada ze nie typuja jak typuja!!! kto do zwolnienia !!!! sam słyszałem jak mówił pan K.D wiadomo o kogo chodzi. taka jest prawda ze maja ludzi za smieci. jedynie pani Kasia ma podejście do ludzi i wie co to znaczy człowiek i jakie ma wartosci. a pomijajac temat co Wałesa miał wykrztałcenbie nie!@!! i niech nie Kocham Bolec.Info i tu o wykrztałceniu bo nie wszystkich stac na nauke w dzisiejszych i dawnych czasach. najlepiej im dupy lizac spedzac czas tylko w pracy. takie zarobki to niech płaca w euro tak jak sprzedaja te wszystkie czesci nw euro to niech dadza wypłaty w euro chociazby 1200 najniza w euro. co niech powiedza ile za ile sprzedaja to wszystko!!!! p[rzestancie wkoncu ludzie gadac o takich rzeczach tylko niech zaczna szanowac pracowników!!! a socjal z czyich pieniedzy idzie jak nie m.in z naszych wypłat
!!!!! !! !! ludzi maja za nic jeszcze raz to podkresle!!!! nie którzy tl nie znaja sie dokonca na matematyce i na tym co robiua!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ukasz niezalogowany
17 czerwca 2012r. o 23:06
W dużej mierze zgadzam się z tym długawym postem. Ja też dostałem wypowiedzenie, za niedyspozycyjność...ale jak trzeba było zostac na nadgodziny to zostawałem mimo, że dojazd uciekał, trzeba było przyjsc w sobote to przychodziłem. 2 razy przenoszono mnie na inne zmiany, nic niegadałem, a osttanio wiedzieli od niedzieli, ze nie bedzie ludzi na blue a mi dopiero(white) w pon jak przyjechałem do pracy i wszedłem na hale powiedziano, ze mam isc na blue i przyjsc jednak na 22 znowu, nie plulem się. 2 razy byłem na chorobowym, operacja, leczenie szpitalne, rehabilitacja, nastepny wypadek pogotowie, gips, juz bez rehabilitacji bo balem sie o robote... i co? Wypowiedzenie z powodu niedyspozycyjnosci, a zapie r dal anie na 2-3 stanowiskach na wykrawalni jest już norma a slow pochwaly czy docenienia od naszych pasiastych mistrzow instrukcji nie uslyszycie. Jak sa osoby, ktore dostaly awanse z przydziału lub po znajomości to wlasnie nie ma co oczekiwac chyba... czegokolwiek. Niektórzy sami się zwalniają, ja gratuluje odwagi i życzę znalezienia nowej "normalnej" pracy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ukasz niezalogowany
17 czerwca 2012r. o 23:11
Ale bądźcie pewni, że Ci pasiasci, którzy się tak wożą i panoszą, po wyjsciu z zakładu, już na parkingu są nikim...oni w zakładzie się przewartościowują tymi zakupczynymi czapkami.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obecny pracownik niezalogowany
17 czerwca 2012r. o 23:24
Dokładnie tak jak mowisz!!! kim oni sa!!! zobacza jak nie baeda mieli co do gara włozyc albo dzieci... ale przyjdzie czas na tych cwaniaków. nie w ten sposob to inny..... czego nie życzę im..... gowno wiedza o zyciu paskowcy....... tzn nie wszyscy ale jest ich tam kilku z kilku działów.... pieniadze to nie wszystko, nie wiem chyba ze ktos nie ma swojej wartosci......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biurowy niezalogowany
18 czerwca 2012r. o 6:28
szkoły sie nie robilo i bimbalo całe zycie to teraz trzeba zasuwac ! do kogo pretensje macie lenie z produkcji, ze niby wam sie nalezy ??? lenie i obiboki, za jakie pieniadze chcecie pracowac jak sie szkoly nie ma? dzisiaj jak nie masz szkoly to jestes murzynem i nikim wiecej nie bedziecie, jak nie pasuje praca i placa wolna droga !!! co to znacz ze niestac na szkole? pracujesz to kase masz, sludencji dziennych ne maja pieniedzy i studiuja, to ofermy nie wpadac w malogi typu papierosi wodeczka zachcianki , setka dzieci. to i kasa na szkole bedzie, ale to trzeba miec cos w głowie chołoto !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2012r. o 7:07
Biurowy chyba skończyłeś marną uczelnie jak cię nie nauczyli szacunku do ludzi. Zobaczymy Jak ty skończysz już nie jeden był taki mądry. Chyba dobrze w dupe włazisz głąbie. A hołota to chyba masz na imię głąbie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SZWACZKA niezalogowany
18 czerwca 2012r. o 7:10
wert napisał(a): Ja wam powiem. Nie dla wszystkich zasady Tbai sa do spełnienia, ale sa one jasne: DYSPOZYCYJNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ. Jesli wiec nie jestescie w stanie przychodzic w sobote(nawet gdy powiedza wam to w piatek przed konem pracy) to nie praca dla was. Jeśli nie kontrolujecie swoich sztuk i puszczacie po 10 bubli na zmianie to tez nie jest praca dla Was. Jeśli nie mozesz zostac po godzinach to narazie. Dlaczego wiecznie skoczkowie, STL , TL i GTL maja zostawac po godzinach i pruc i naprawiac wasze zepsute sztuki?? One tez maja swoje życie, swoje sprawy i swoje nerwy. jak kazdy czlowiek.Ot tak nikogo nie zwalniaja. Jak powiedziala jedna z STL: nic nie dzieje sie bez przyczyny.
jeśli chodzi o "szefa" szwalni Pana K. : rzeczywiscie pomylil sie co do swojego stanowiska. Traktuje (tylko) ludzi ze szwalni jak śmieci. Że niby my nie iwmy co to jest stres?? Widac jego brak szacunku do prezesa i despottyczne podejscie do pracownikow.
Moze teraz jakies pozytywy?? owszem, sa: dostaliscie podwyzki?? to pochwalcie sie ludziom, ze szwaczka zarabia 2050 zl brutto. Gdzie przepraszam kobieta tyle zarobi?? ze wszystkimi dodatkami wychodzi wam 2000 na reke!! Do tego macie fundusz socjalny: kasa na swieta, paczki na dzien dziecka, wczasy pod grusza. Źle wam?? zacznijcie w koncu doceniac to co macie, a jeslli wam nie pasi to narazie.
No i jeszcze jedna sprawa: ku waszemu zdziwieniu to nie brygadziści typuja ludzi do zwolnienia. sami trzesa dupami bo nie wiedza co sie z nimi stanie. nie sypiaja po nocach i kupczyja w gacie kiedy przychdzi pan K. a wy nawet przez 10 minut nie potraficie pracowac zgodnie ze swiatelkami. czy to naprawde jest takie trudne?? zeby przez takie cos ktos plakal?? myslicie ze to takie fajne??
a wiec niech kazda z was zajmmie sie soba. nie macie wyksztalcenia a chcecie kokosow. Nie chcecie nic z siebie dac a oczekujecie niewiadomo czego. nie macie znajomosci- macie pecha. i tak jest prawda. dziekuje za uwage.





ZAGADZAM SIE W 100% CAŁA PRAWDA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~T2 niezalogowany
18 czerwca 2012r. o 8:01
Maja Ludzi za śmieci. Jest gorzej niż w Imce....Opinia na temat tego zakładu niesie się ....Sam Pan Szanowny K.D doprowadził do tego.Ludzie dla niego sie nie liczą. Tak to jest jak zaczynaja żadzic |Polacy. Polak polakowi nie Pomoże. Ściagnie na samo dno. I tak Oni nas ściagneli. - Dlaczego teraz żadnego nie widać na Hali....?! ludzie czują sie jakby czekali na rozstrzelanie ...niepewność- Ci z gory znaja to uczucie?! Pan K.D zna to uczucie?! Nie raczyli zrobić zebrania dla pracownikow ..poinformowac..wszystko po cichu ..Poł godz.Przed fajrantem dowiadujesz sie ze nie masz roboty..w domu czeka RODZINA .. ALE TO JEST PRZECIEŻ P O L S K A
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza