Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Niebieskawa Brodia niezalogowany
14 lipca 2018r. o 21:02
~~Niebieskawa Brodia napisał(a):
~Rudobrunatnyrudawy Złocień napisał(a): Kiedy rozpoczną sie budowy ulic,Osiedlowa,Słoneczna,Wiśniowa itp?

W 2029 jak wybierzecie Ukraińca, bo kto tam u was mieszka, Polacy ?
Tak powinno być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Rudbekia niezalogowany
16 lipca 2018r. o 19:23
I niby kto zamiast niego ?
Pawliszczy nawet niema z kim przegrać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredowobiała Trzykrotka niezalogowany
17 lipca 2018r. o 5:19
Osobiscie dla mnie ,to niech rzadzi kto chce I tak na nic nie licze,kazdy tylko obiecuje zanim nie dostanie sie do koryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pszeniczna Dabecja niezalogowany
17 lipca 2018r. o 7:43
Zna ktoś jakiś fajny kawał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pszeniczna Dabecja niezalogowany
17 lipca 2018r. o 7:43
Zna ktoś jakiś fajny kawał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Czosnaczek niezalogowany
17 lipca 2018r. o 8:12
cieeekawe jaki jest jego stosunek do mordów na Wołyniu?_czy też by rezał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Jodła niezalogowany
22 lipca 2018r. o 23:03
~~Brunatnorudy Czosnaczek napisał(a): cieeekawe jaki jest jego stosunek do mordów na Wołyniu?_czy też by rezał?


Stosunek Ukraińców-banderowców do Polaków nie zmienił się do dzisiaj.
Przykładem tego jest stawianie pomników na Ukrainie mordercom Polaków, barbarzyńcom którzy wycinali naszych rodaków na Ukrainie, wspieranie banderyzmu i tłumaczenie go w różny sposób.
Dziwię się, że nasi mieszkańcy tego nie widzą, kto u nas rządzi..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Czosnaczek niezalogowany
23 lipca 2018r. o 9:35
Z Ukraińcy nigdy tego nie zrozumieją,bo nigdy nie doznali czegoś takiego.Mojego jednego dziadka upowcy odarli ze skóry i wrzucili do studni,widział to mój tata,drugiego dziadka prowadzili na rostrzelanie,ale był rosłm i sprawnym mężczyzną i udało mu się wskoczyć do rzeki ,przepłynąć na drugi brzeg rzeki Seret i uciec.Cała rodzina po tych wydarzeniach musiała opuścić swoje domy i uciekać do miasta.Ciekawy jestem,gdyby doszłoby do jakiejś zawieruchy światowej,co by się działo w Gromadce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.