Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~ROLEX niezalogowany
1 marca 2012r. o 11:03
nie widze na ogolnym forum aby tak zle bylo w innych gmniach,nikt nie pisze o zadnym wojcie tylko Gromadki,dlaczego wiec media rzadne sensacji nie podjely jeszcze tego watku .moze faktycznie czas sie zajac tym tematem szerzej ,napewno cos ciekaweo wyplynie na jaw ,o czym mieszkancy nie wiedza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2012r. o 15:13
Słyszałem że naszemu wójtowi wczoraj dom kultury wyprawił bibę , czy ktoś to może potwierdzic i jeżeli tak kto to finansował ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~he he niezalogowany
1 marca 2012r. o 19:13
no jak kto finansował? oczywiście mieszkańcy! wójt jak zwykle się bawi- gości za nasze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaskoczona niezalogowany
2 marca 2012r. o 11:59
A coz to za nowosc :| :| Przeciez to normalka ,jeszcze troche i bedzie BUNGA/BUNGA :D ,tylko trzeba stary posterunek wyremontowac i miejsce na impry jak sie patrzy!!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
663
#Bambus nieaktywny
2 marca 2012r. o 13:35
dlaczego jedna osoba pisze posty i sama sobie na nie odpowiada ?

nie udało się załapać na cieplutką posadkę w gminie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
2 marca 2012r. o 16:27
bambus jak zwykle zabłysnął intelektem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2012r. o 17:24
jak to mówią bambus, a w środku pusty :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8654
#annaka nieaktywny
4 marca 2012r. o 17:46
OOO a co to znowu za imprezka u nas była? jakie święto tym razem do nas zawitało? Mówcie, jestem ciekawa. Mnie nikt nigdy nie zaprasza wiec nie jestem na biezaco ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza