Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~echo gminne niezalogowany
8 marca 2012r. o 17:40
i nikt cie nie zaprosi,bo to sa imprezki zamkniete do zalatwienia swoich prywatnych spraw :> ,to po co ty tam bedziesz potrzebna nikt nie lubi jak sie mu na rece patrzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bingo niezalogowany
8 marca 2012r. o 17:54
Tej prywaty u nas się już chyba nie zmieni.Czarna dziura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madrala niezalogowany
8 marca 2012r. o 17:57
mi osobiscie najbardziej podoba sie wizytowka Gromadki ,byly kiosk ruchu pana wojta.Wizytowka jak sie patrzy!!! :/ JAKI PAN TAKI KRAM!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bingo niezalogowany
8 marca 2012r. o 18:25
Przedstawiciele naszej gminy lubią wydanie;byle jak. Tzn. coś się zrobi nie ważne jak,jest zrobione i ludzie powinni być zadowoleni. Jak im się nie podoba to nie będziemy robić nic. No i przeważnie nic nie robią . Czas leci,kasę się bierze i tak do następnej kadencji,potem przypisze się sobie wszystko to co ktoś zrobił i może uda się znów zostać na następne cztery latka. :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8654
#annaka nieaktywny
8 marca 2012r. o 19:32
Słuchajcie, a po co nam w ogole taki urzad? Mnie, na ten przyklad, nie przydal sie jeszcze ani razu. A nie, kase z podatkow chce ode mnie i to wszystko. A potem ta kase wydaje na cos co mnie omija szerokim kolem. No to po co mi oni ?? ?? ?? Nic sie dookola nie dzieje. Tu dzisiaj wojt z Osiecznicy chyba, zabiega o interes gminy, zaprasza, a nasz? odstrasza :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gienek niezalogowany
11 marca 2012r. o 14:30
ja tak sobie myślę ,ze w naszej gminie jest cudownie , popatrzcie na te piękne chodniki , cudowne drogi po których śmigamy jak po dywanie , świetnie prosperujący dom kultury i SPORTU !!! ( tylko ze sport ma tam inny wymiar , jazda konna he he he :D ) ... uwielbiam nasze piękne restauracje , cudowne parki w których można usiąść na ślicznych ławkach i zachwycać się naszą cudowna GROMADKĄ :D ... nie będę ukrywał także, jak świetnie funkcjonuje w naszej cudownej GROMADCE zaplecze sportowe , pełne zaangażowanie gminy a także szkoły jest wprost przykładem dla każdej gminy w Polsce , a może i na świecie ;) ... te wszystkie turnieje które były kwintesencją rywalizacji sportowej i oczywiście poczęstunek , mięsko z grilla itp. a na koniec smakowita wódeczka i piwko , po prostu perfekcja :D ... a może tak GROMADKA postara się w przyszłości o organizację igrzysk olimpijskich ???? ;) ... Dlaczego turnieje nie są już organizowane ??? przecież powstała hala , orlik , a stadion za kilka miesięcy będzie hulał :D... Cieszy mnie także podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywana wiedza przez naszych wspaniałych urzędników PAŃSTWOWYCH , wystarczy spojrzeć w jak świetny sposób potrafią ta wiedzę spożytkować , te wszystkie inwestycje , nowe miejsca pracy , roześmiane dzieci z rodzicami na ulicach , życie po prostu tętni chce się ŻYĆ !!!!!!!!!!!! ... Nie wiem czy ktoś także zauważył, integracje kulturową a także religijną w naszej gminie , te wszystkie spotkania w domu kultury , wieczerze , występy i wspaniali goście ,którzy zawsze są zachwyceni wspaniałością a także hojnością urzędników naszej gminy , pomysł aby każdy urzędnik oddał 30% a dyrektorzy urzędów państwowych w naszej gminie 50 % pensji na rzecz biednych w naszej gminie, jest po prostu cudowna , uwielbiam ludzi o tak dobrym sercu :*... Drodzy rodacy pomyślcie co będzie za rok , dwa ,lub trzy jeśli w takim tempie nasza GROMADKA będzie się rozwijać , ośmielam się powiedzieć iż wielce prawdopodobnym jest ,że stanie się cud i będziemy pierwsza gminą w Polsce w której do pracy będą emigrować niczym gęsi powracające z dalekich krajów NIEMCY, FRANCUZI ,HOLENDRZY ... możliwym jest także wprowadzenie wiz dla obywateli Stanów Z jednoczonych ... Strasznie tęsknie za GROMADKA w której się wychowałem , mieszkam daleko i każdego poranka gdy otwieram oczy , ronię łzę z tęsknoty ;( ... drodzy mieszkańcy GMINY GROMADKA proponuję wybudować pomnik dla uczczenia tak wspaniałych ludzi którzy pracują dla nas w URZĘDZIE GMINY GROMADKA A TAKŻE DOMU KULTURY I SZKOŁY , ale najpierw musimy się zaangażować i wspólnymi siłami wybudować ogromny kopiec , tak aby pomnik był widoczny z kosmosu , może wtedy obce cywilizacje zauważą jak cudowna jest nasza planeta , a szczególnie GROMADKA i zdecydują się nas odwiedzić , a może i zamieszkać :] ... Mieszkańcy GROMADKI zazdroszczę z całego serca iż posiadacie ten luksus i możecie każdego dnia budzić się i zasypiać w naszej cudownej GROMADCE , pozdrawiam i nie mogę się doczekać ,kiedy powrócę do mej ojczyzny niczym wędrowny ptak i będę mógł do końca swych dni, napawać się MĄDROŚCIĄ , DOBROCIĄ WSPANIAŁOŚCIĄ , ludzi którzy w tak wspaniały sposób doprowadzają GROMADKĘ do rozkwitu :P ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bingo niezalogowany
11 marca 2012r. o 18:16
Gienek,szybciej się tych kosmitów doczekamy jak tego co opisałeś. Gmina Gromadka ciągle żyje przeszłością najczęściej przedwojenną i szybciej się bardziej cofniemy jak rozwiniemy. Wszystko na to nie wskazuje przy tych nieudacznikach,których mamy przy władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mela niezalogowany
11 marca 2012r. o 19:17
~gienek napisał(a): ja tak sobie myślę ,ze w naszej gminie jest cudownie , popatrzcie na te piękne chodniki , cudowne drogi po których śmigamy jak po dywanie , świetnie prosperujący dom kultury i SPORTU !!! ....................... ...

A potem obudzilam sie i wszystko pryslo pozostala tylko li nalana tluszczem twarz Wojta, Pana i Plebana.a hoj nie wroce

Zmoderowano 13.03.2012 godz.19:15 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza