Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie najtaniej zapłacę za OC

~aaa niezalogowany
17 września 2012r. o 18:44
Pan Wróbel wyliczył mi najtaniej w hesti 460 zł za 650poj(motor) pojechałem do warty wyszło 200zł:)z nw 255:) więc polecam warte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
17 września 2012r. o 19:05
Ciekawostka:
Kilka miesięcy temu ubezpieczałam motocykl w PZU.
Przy 60% zniżek na Karola Miarki proponowano mi 96 zł za rok, we Wrocku 82 zł...
Oczywiście skorzystałam z drugiego wariantu :-)


Dopisane 17.09.2012r. o godz. 19:05:

~aaa napisał(a): Pan Wróbel wyliczył mi najtaniej w hesti 460 zł za 650poj(motor) pojechałem do warty wyszło 200zł:)z nw 255:) więc polecam warte

Sprawdź w PZU :-)
Jeśli chodzi o motocykl, nie liczy się pojemność, tylko nabyte zniżki. Czyli warto szukać ubezpieczyciela, który ma najniższe stawki wyjściowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzesiek niezalogowany
17 września 2012r. o 21:45
ale samochody drożej w pzu.sprawdzałem też w warcie było drożej o 200zł.nie ma jednego ubezpieczyciela który ma wszystko najtansze-trzeba szukać Panie i Panowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
18 września 2012r. o 0:10
ubezpieczalnie mają różne stawki i różnie ważą parametry ubezpieczenia, każdy ubezpieczający to odrębna sytuacja więc nie należy się spodziewać, że skoro jednemu się udało tanio, to zaraz wszyscy tam będą mieć korzystne warunki, jest wiele czynników, to chyba bardziej skomplikowane niż zdolność kredytowa w przypadku sprzedaży ratalnej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4617
#arti29 nieaktywny
18 września 2012r. o 19:20
Polecam sprawdzić na stronie mBanku , mają kilka wariantów i co istotne jeśli ktoś nie ma kasy można rozłożyć sobie nawet na 12 rat :)

Chwytaj dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~multiagentka niezalogowany
18 września 2012r. o 21:22
Chciałabym podpowiedzieć że kupując OC samochodu nie należy kierować się myślą że jak kumpel tanio ubezpieczył, to jemu też wyjdzie tanio, na składkę ma wplyw m.in marka i model pojazdu, pojemność, kod pocztowy, wiek właścicieli wszystkich, data uzyskania prawo jazdy i przede wszystkim zniżki za przebieg. Także proponuję żeby każdy osobno szukał ubezpieczenia WG SWOICH KRYTERII,

pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2012r. o 22:47
OC na motocykl jest najtańsze w PZU i kazdy motocyklista powinien o tym wiedzieć. Natomiast jeżeli chodzi o auta to jest różnie wpływa na to wiele czynników i warto obejść wszystkie firmy i popytać a jest ich trochę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2012r. o 23:11
LINKA napisał(a): właśnie mąż jest współwłaścicielem mojego auta i spowodował kolizje w sierpniu a dwa auta mamy w hdi poszłam do nich i jak mi dowalili składkę to musiałabym zapłacić 100% więcej niż w zeszłym roku dlatego szukam innej firmy.troszkę dzięki wam się zorientowałam i najlepiej wychodzi AVIVA i MTU,ale ubezpieczenie mam do końca m-ca więc jeszcze się rozejrzę.DZIĘKUJĘ ZA POMOC i jeszcze jedno pytanko-gdzie polecacie przegląd? :*



Przegląd polecam w stacji diagnostycznej MIRKO na ul. Kościuszki przed miejscowością Łąka jest droga w lewo. Dobrze sprawdza ci auto, mało tego za rok przypomną ci sms'em że przegląd ci się kończy aby nie przegapić kolejnego terminu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.