Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer, kosmetyczka, stylizacja paznokci

2350
#Katarzyna nieaktywny
10 kwietnia 2008r. o 17:05
Polecam salon fryzjerski przy ulicy Piaskowej ( obok pralni, na przeciwko mechanika )! Pani Ania O. i p. Kasia są super - ładnie '' robią '' włoski, są bardzo miłe! W razie niezdecydowania co do fryzurki, chętnie doradzą! Jeszcze raz polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eva niezalogowany
10 kwietnia 2008r. o 23:45
POLECAM solarium EXTAZA na ul.Starzyńskiego koło pizzerii Rafaell.Można tam też zrobić niedrogo tipsy.Poza tym fajne wnętrze,miła obsługa-a szczególnie właścicielka,no i super solaria.Można szybko się opalić bo są naprawde mocne lampy.Aha!jedno z łóżek ma bryze i można w czasie opalania nawilżać sobie ciało-świetna sprawa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PinKi niezalogowany
11 kwietnia 2008r. o 7:19
Agata pracuje w nowym salonie na ul. Daszyńskiego Paris
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzia niezalogowany
11 kwietnia 2008r. o 15:06
Ja polecam salon image koło pralni na ul.piaskowej. Miłe panie, czesałam się tam na swój ślub, byłam bardzo zadowolona. teraz idę na wesele i też mam zamiar tam się wybrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iga niezalogowany
14 kwietnia 2008r. o 13:25
A czy słyszałyście coś o nowym salonie fryzjerskim na ul. Sierpnia 80 tam gdzie ruchome schody? Zapisałam się, ale ciekawa jestem waszych opinii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lila niezalogowany
19 kwietnia 2008r. o 10:02
Polecam tipsy na Starzyńskiego,to nowe studio-nazywa się Extaza,mają przystępne ceny i paznokcie są naprawde super. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zuza niezalogowany
19 kwietnia 2008r. o 10:04
czy ktos z was robił pazurki na Starzyńskiego w Extazie?Ciekawa jestem jak się trzymają? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewelina niezalogowany
19 kwietnia 2008r. o 23:19
Katarzyna napisał(a): Polecam salon fryzjerski przy ulicy Piaskowej ( obok pralni, na przeciwko mechanika )! Pani Ania O. i p. Kasia są super - ładnie '' robią '' włoski, są bardzo miłe! W razie niezdecydowania co do fryzurki, chętnie doradzą! Jeszcze raz polecam :)






Ja również podzielam Twoją wypowiedz ! Fryzjerki świetnie znają się na rzeczy ! Po za tym nie są jakieś napompowane, wiecznie niezadowolone i zmanierowane- tylko MIŁE, UCZYNNE i FACHOWE !!!!!!!!!!!! Czego nie mogę powiedzieć o konkurencji w ich pobliżu !!!!!!!
Pozdrowienia dla PAŃ z tegoż SALONU :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza