Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer, kosmetyczka, stylizacja paznokci

~Miska niezalogowany
16 maja 2008r. o 12:55
Napewno odradzam wam fryzjerke Agate K.!!!!! Naprawde nie znam nikogo gorszego od niej!! Raz ja u niej bylam to potem przez tydzien plakalam!Nie rozumie co sie do niej mowi! Pomylila sie z fachem calkowicie! Trzymajcie sie od niej z daleka jesli chcecie pieknie wygladac!:)

Zmoderowano 22.05.2008 godz.16:59 - powód: Niedozwolone użycie pełnych nazwisk. (hekko)

Zmoderowano 22.05.2008 godz.19:55 - powód: (emem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anetka :) niezalogowany
16 maja 2008r. o 17:21
no to skoro nie jakaś tam Agata to zapraszam do Patrycji Mocnej na Okrzei :)) Wypasiona fryzjerka ;))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 maja 2008r. o 18:16
A co myślicie o kosmetyczce na Asnyka chodzi mi o makijaż ślubny. I kogo tam polecacie najbardziej do makijażu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2286
#Boss.ka nieaktywny
22 maja 2008r. o 13:31
~Miska napisał(a): Napewno odradzam wam fryzjerke Agate !!!!! Naprawde nie znam nikogo gorszego od niej!! Raz ja u niej bylam to potem przez tydzien plakalam!Nie rozumie co sie do niej mowi! Pomylila sie z fachem calkowicie!Nie wiem czy nadawala by sie do czyszczenia rowow bo i to by spi****lila!!Trzymajcie sie od niej z daleka jesli chcecie pieknie wygladac!:)


Byćmoze zle wytłumaczyłaś jej co chcesz lub sama nie wiesz c tak naprawde pragniesz:0 przypominam ze jezeli jest sie nie zadowolonym z usługi fryzjerskiej nalezy udac sie do fryzjera a wtedy on wykonuje nowa fryzure czy koloryzacje za darmo w ramach reklamacji!!!


Dopisane 22.05.2008r. o godz. 13:31:

A co do Tipsów:P W salonie EXTAZA wykonuje sie naprawde dobre solodne i ładne tipsy w przystepnej cenie: Wiem bo sama tam pracuje hahaha

Zmoderowano 22.05.2008 godz.19:54 - powód: (emem)

Nie brakuje mi i nie tęsknię za zmarłymi - ja ich po prostu nie widuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
23 maja 2008r. o 18:36
niedługo na armii krajowej rusza laska z tipsami , kiedyś pracowała na bankowej ,robiła tanio i dobrze

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2008r. o 13:31
Dziewczyny, POMOCY!! szukam pilnie na 13.09 dobrej kosmetyczki w bolesławcu, na makijaz slubny. Czy macie moze namiary na salon Kaja??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anna niezalogowany
2 września 2008r. o 14:14
EFECTO na Mickiewicza tanio i dość ładnie mnie na mój ślub umalowała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka niezalogowany
2 września 2008r. o 18:25
~ napisał(a): Dziewczyny, POMOCY!! szukam pilnie na 13.09 dobrej kosmetyczki w bolesławcu, na makijaz slubny. Czy macie moze namiary na salon Kaja??[/c

Jeśli dobrze rozumiem ,ze chodzi o Panią Kasie z nieistniejącego już salonu Studio Kaja to ta Pani przeniosła się na ogrodową tam gdzie jest siłownia i tam o nią trzeba pytać.A pewni o nia chodzi bo makijaże robi piękne-takie moje zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza